Apie mus

Apie mus

Namuose>Apie mus


Kinija yra didžiausia pasaulyje naudotų komercinių transporto priemonių rinka. Liangshan yra didžiausia Kinijos naudotų komercinių transporto priemonių prekybos bazė ir Kinijai skirta transporto priemonių gamybos bazė.

„Liangshan Aorun Automobile Trade Co, Ltd“ , įsikūręs dideliame sunkiosios pramonės mieste - Shandong Jining Liangshan, į šiaurę nuo nuostabaus kraštovaizdžio, garsus namuose ir užsienyje - Šuibo Liangshan, į rytus nuo Ji-guang greitkelio, į vakarus nuo Pekino-Kowloon geležinkelio, geografinė padėtis pranašesnė, eismas labai patogus.

Liangshan Aorun automobilių prekybos Co., Ltd. Tai profesionali naudotų automobilių prekybos paslaugų organizacija, integruojanti naudotų automobilių pakeitimą, garantinį aptarnavimą ir naudotų automobilių informacijos mainus. Bendrovės pakaitinių transporto priemonių prekės ženklo įvairovė, daugiausia užsiimanti naudotų maišytuvų sunkvežimiais, naudotų inžinerinių maišyklių sunkvežimiais, naudotų cemento maišyklių sunkvežimiais, naudotų savivarčių sunkvežimių, naudotų vilkikų ir kt.

Mes laikomės „sąžiningumo“ principų, visada vadovaujamės „atviro, sąžiningo ir teisingo“ principu, dideliu efektyvumu ir greitu greičiu bei laikomės verslo filosofijos „pirmiausia klientas, pirmiausia aptarnaukime“ principo. Naujiems ir seniems klientams kelkite arkos kokybės paslaugas.Nuo jūsų automobilio, automobilio pardavimo procedūrų, automobilio remonto, techninės priežiūros, draudimo, susijusių, iki oficialių atliekų išvežimo procedūrų reikaluose.

Kai įmonė parduoda transporto priemones, atlikite visas procedūras, automobilis ir pasirašykite teisinę sutartį, tokią kaip bylos medžiaga, ir automobilis nėra nuoseklus, padengia visus ekonominius nuostolius.

Visada laikomės verslo filosofijos išlikimo, patikimumo ir plėtros kokybės, siekiame aptarnauti klientus. Kompanija turi modernią testavimo įrangą, puikų valdymo režimą, didelę produkto kokybės ir efektyvumo garantiją. Kviečiame apsilankyti žmones iš visų gyvenimo sričių.