[[TitleIndustry]]

HOWO A7 savivartės važiuoklės ir variklio techninė priežiūra

Date:Aug 04, 2020

Pirminė priežiūra

Kai išpylimo mechanizmo kėlimo dažnis pasiekia 800–1000 kartų, pirmiausia reikia atlikti pirmojo lygio techninę priežiūrą, kurios turinys yra toks:

⑴. Pagal naujojo automobilio&# 39 uždarymo laikotarpį projektas bus vykdomas pagal uždarymo laikotarpio taisykles.

⑵. Atkreipkite dėmesį ir patikrinkite viršutinę bei apatinę hidraulinio cilindro atramas ir stebėkite, ar kiekviena judanti dalis ir gretimos jos fiksuotos dalys nėra neįprastai pažeistos ar deformuotos.

⑶. Atsukite alyvos išleidimo kamštį hidraulinės alyvos bako apačioje ir įleidimo vamzdžio jungtis hidraulinio cilindro apačioje. Nupylus alyvą, pašalinkite pavogtas prekes šalia ir pakeiskite hidraulinę alyvą.

Antrinė priežiūra

Kai išpylimo mechanizmo pakėlimo ir nuleidimo skaičius pasiekia 3000–4000 kartų, pirmiausia reikia atlikti techninę priežiūrą. Turinys yra toks:

⑴. Atlikite pirmojo lygio priežiūros priemones.

⑵. Patikrinkite gerą krovinio dėžės, pakabos rėmo, atsarginių padangų rėmo ir pan. Būklę, ypatingą dėmesį atkreipkite į tai, ar suvirinimo siūlėje nėra įtrūkimų, įtrūkimų ir kt.

⑶. Patikrinkite judančių dalių, tokių kaip pavarų siurbliai, jėgos pavaros, hidrauliniai cilindrai, darbo ar nusidėvėjimo sąlygas, prižiūrėkite ir remontuokite arba pakeiskite pažeidžiamas dalis.

Trijų lygių priežiūra

Kai išpylimo mechanizmo kėlimo dažnis pasiekia 20 000 kartų, pirmiausia reikia atlikti trijų lygių techninę priežiūrą, kurios turinys yra toks:

⑴, atlikti antrinės priežiūros elementus.

⑵. Patikrinkite judančių dalių susidėvėjimą ir pažeidžiamų hidraulinių cilindrų dalių, jėgos pavarų, valdymo vožtuvų ir kitų komponentų pažeidimus ir pakeiskite kai kuriuos sugadintus elementus ir dalis.

⑶. Išvalykite hidraulinės alyvos baką, pakeiskite hidraulinę alyvą ir įvairių dalių tepalą.

4. Tepimas

Reguliarus ir geras tepimas yra normalaus gaminio veikimo ir jo naudojimo pratęsimo garantija. Visos tepimo dalys turi būti užpildytos alyva vieną kartą per pamainą. Tepimo pistoletu suleiskite jį iš tepimo antgalio arba naudokite įrankį.

Jei jus domina mūsų įmonės „GG # 39;“ produktai ir paslaugos, laukite savo žinutės internete arba skambinkite mums!


Pora: Kodėl sunku pakelti savivartio skyrių?

Kitas: Savivarčio principas