[[TitleIndustry]]

Būtina valyti naudotas cementines cisternas rudenį

Date:Jun 30, 2019

Naudotas cemento cisternas reikia valyti rudenį. Dėl karštų vasaros orų naudotų cementinių cisternų draugai dažnai atveria naudotų cementinių cisternų langus, kad atvėstų, nes blogėja oro kokybė, o aplink skraido dulkės. Taigi mūsų naudojamose cementinėse cisternose bus daug dulkių. Aukšta temperatūra vasarą taip pat tiesiog sukelia bakterijų dauginimąsi, todėl rudenį būtina atlikti didelį valymą naudotame cementiniame cisternoje.


Kilimas yra vieta, linkusi daugintis bakterijoms. Galite vieną kartą valyti putplasčio valymo priemones naudotų cementinių cisternų kilimuose ir galėsite atsigaivinti naujų naudotų cementinių cisternų atsiradimui. Be mažai anglies junginių, yra prietaisų skydai, vairai, centrinės konsolės ir sėdynės. Šias vietas galima paprasčiausiai nušluostyti pusiau sausa šlapia šluoste.


Vasarą yra daug naudotų cementinių cisternų savininkų, kad būtų išvengta plokščių padangų, padangų slėgis sumažės. Tai yra nesusipratimas savaime. Autoservisu ilgus metus užsiimantis remontininkas išpūtė naujieną: Daugybę plokščių padangų vasarą sukelia naudotų cementinių cisternų savininkas, kuris ketina sumažinti padangų slėgį. Kadangi daugumoje padangų viduje yra daug vielos, kad būtų galima ištraukti visas padangas. Bėgiojant, kai trūksta padangų slėgio, dėl netaisyklingos padangos deformacijos (padangos lankstumo) padangos viduje esanti plieninė viela deformuojasi nuolat. Dėl nuolatinės plieninės vielos deformacijos plieno vielos temperatūra smarkiai pakyla ir labai paprasta parodyti lūžio išvaizdą. Kartu su padangų temperatūros padidėjimu kelionės metu padidės punkcijos galimybė.


Pora: Naudotų maišytuvų priežiūra vasarą dažniausiai yra neslidi

Kitas: Praktiniai naudotų savivarčių važiavimo patarimai