[[TitleIndustry]]

Kasdien patikrintos naudotos cementinių cisternų padangos

Date:Jul 04, 2019

Kasdien naudotų cementinių cisternų padangų patikra. Padanga yra viena iš svarbių dalių, kuria normaliai gali važiuoti naudotas cementinis tanklaivis. Prižiūrėdami ir prižiūrėdami naudotą cementinį cisterną, neturime pamiršti šios tyliai dirbančios padangos.


1. Visada patikrinkite, ar U varžtas pritvirtintas vietoje, atkreipkite dėmesį į traukos strypo priežiūrą, ypač kai naujoji priekaba važiuoja pirmą kartą, galbūt, 1000 kilometrų, turite patikrinti U varžtą ir trauką. lazdele.


2. Neįpūtimas pagal oro slėgio standartą taip pat yra viena iš pagrindinių nenormalių padangų nusidėvėjimo priežasčių. Žemas oro slėgis, padangos pasislenka į vidų, atsiranda „tilto efektas“, o padangų kraštai yra stipriai susidėvėję;


3. Atkreipkite dėmesį į padangos techninę priežiūrą ir dažnai reguliariai sukite padangą, nes tai padaro padangų nusidėvėjimo kontrastą vienodą ir efektyviai prailgins padangos tarnavimo laiką.


4. Plieninių plokščių įtempimo spyruoklių įtaisas yra netinkamas ir važiuojant puspriekabe atsiranda nepageidaujamas svyruojantis smūgis, kuris taip pat sukels nenormalų padangos nusidėvėjimą. Atkreipkite į tai dėmesį.


5, atkreipkite dėmesį į stebulės varžtų priveržimą, laisvų stebulės guolių, plieninių plokščių spyruoklių važiavimo varžtai nėra priveržiami, kaip reikalaujama, pakaba laisva ir tt bus padangose voblerio metu, sukeldama nenormalų nusidėvėjimą. padangos.


6. Priekabos stabdžių sistema yra nenormali. Pvz., Stabdžių oro kelias nėra lygus, stabdžiai vėluoja, o ABS nėra tinkamai sureguliuota.


7. Niekada neįsivaizduokite, kad didelis perkrovimas „nevalgys padangų“. Pavojus perkrauti padangas yra savaime suprantamas dalykas. Savo saugumui ir užtikrinti padangų tarnavimo laiką stenkitės jų neperkrauti.


8. Nepagrįstas paskirstymo proceso pakrovimas taip pat sukels „valgyti padangas“, ypač birių krovinių vartotojams. Kai pristatomi keli produktai kartu, turime atkreipti dėmesį į padangų apkrovos balansą.


9. Blogi vairuotojo įpročiai taip pat yra viena iš pagrindinių nenormalios padangų nusidėvėjimo priežasčių. Dėl dažno avarinio stabdymo, staigių posūkių ir tt padangos bus netinkamai dėvimos.


Aukščiau yra devyni punktai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį į naudotas cementinių cisternų sunkvežimių padangas. Nepamirškite minėtų devynių patarimų vairuodami naudotas cementines cisternas. Norėdami sklandžiai kelionei, turime atkreipti dėmesį į savo vairuotojus ir draugus.


Pora: Į ką reikia atkreipti dėmesį vairuojant naudotą maišytuvą naktį

Kitas: Trumpai aprašykite naudotos cementinės cisternos darbo procesą