[[TitleIndustry]]

Vairavimo puspriekabės patirtis ir važiavimo atgal įgūdžiai

Date:Jun 12, 2020

Pradedantieji su priekabomis turėtų pradėti tiesiai.

Atsipalaiduokite, leiskite rankoms būti minkštoms ir pailsėkite mintims, ir lėtai ieškokite, kaip reikia suktis veidrodyje nuo veidrodžio (priekinis kablio galas šiek tiek svyra, valdymas per vieną centimetrą), kad galėtumėte praktikuoti tiesų droselio valdymą, kad galėtumėte pasisukti aplink. diapazonas yra labai mažas. Kuo mažesnis svyravimo diapazonas, tuo tvirtesni jūsų pagrindiniai įgūdžiai. Krypties nuspėjamumas ir ritmo greitis, išdrįsimas žaisti vairu ir reinkarnacijos prieštaringumas turi būti suprantami tiesia linija.2. Tai yra šoninė orientacija, o šoninė orientacija yra išlaikyti nuolydį tiesiai.

Treniruokis sugebėti kontroliuoti ir pakabinti veidrodį ir neleisk jam kaboti iš veidrodžio. Tai padarę, tikrai tapsite atbulinės eigos meistru, kuriam pavydi atbulinės eigos puspriekabės.

3. Puspriekabės kritimas 90 laipsnių kampu užbaigiamas derinant didelę šoninę orientaciją ir tiesią liniją.

Tiesios nugaros lenkimas yra puspriekabės atbulinės eigos metodas. Skirtingo ilgio pakabinimo krypties reakcija yra skirtinga, o skirtingų krypčių reakcija yra skirtinga! Tačiau principas yra tas pats. Jis visuotinai naudojamas pakabinti bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje. Jis visada bus tiesios būsenos. Jei norite tiesios kreivės, vairuodami ratą turite pasikliauti automobilio priekiu, kad išlaikytumėte procesą!


Pora: Pagrindinis purvo maišytuvo tikslas

Kitas: Kokios markės variklis yra HOWO savivartis?