[[TitleIndustry]]

Vairavimo įgūdžiai prieš ir po?

Date:Mar 31, 2020

1 patarimas: Norėdami padidinti trintį, naudokite sniego grandines

Manau, kad nesakau, kad visi taip pat žino sniego grandinių vaidmenį. Sumontavę sniego grandines, padidėja trintis tarp padangų ir sniego bei ledo kelio paviršiaus, kad važiavimas būtų stabilesnis. Pravažiavę sniegą ir sniego kelius, atkreipkite dėmesį į tai, kad laiku pašalintumėte sniego grandines, nes kitaip padangos buvo sugadintos. Ypač verta paminėti, kad traktoriaus ašis ir paskutinė priekabos ašis turi būti su sniego grandinėmis. Mažos sniego grandinės išsprendžia dideles problemas.

2 patarimas: Nepilkite degalų per daug

Per daug degalų papildymo, padangoms pasukus dideliu greičiu, sumažės sukibimas su žeme ir lengvai slysta. Nepamirškite lėtai pakelti sankabos ir lengvai sutepti, paprastai pradedant 2 pavara. Šiuo metu galite pasirinkti 3-ą pavarą, kad sumažintumėte sukimo momentą. Jei pradžioje slysta, nedelsdami uždarykite akceleratoriaus sklendę ir atsargiai sureguliuokite vairą, kad įsitikintumėte, jog transporto priemonė važiuoja teisinga kryptimi.

3 patarimas: naudokite keturių ir aštuonių savivarčių sunkvežimių inercinius stabdžius

需要 Keliaujant ant ledo ir sniego reikia lėto greičio. Norint visiškai sulėtinti tempą, būtina visapusiškai išnaudoti variklio stabdymą. Daug geriau išlaikyti sukibimą tarp ratų ir kelio per variklio stabdymą „vilkti“, nei naudojant stabdymą koja. Jei norite važiuoti mažu greičiu, turėtumėte apsvarstyti važiavimą žemesne pavara ir variklį palaikyti šiek tiek didesniu greičiu. Jei pamažu pakelsite droselį, stabdysite variklį. Nepaisant to, ar sunkvežimyje yra sumontuota ABS, prieš stabdant geriausia keletą kartų iš anksto stabdyti. Tai gali priminti galinį automobilį sulėtinti greitį, kad būtų išvengta susidūrimų.

Kai naudojate tokius metodus kaip variklio stabdymas išmetimo metu, vairuodami sniegą turite atkreipti daugiau dėmesio. Išmetimo vožtuvo stabdžių sistemos gali būti valdomos elektra ir reguliuojamos, ir joms reikia mažos galios variklio išmetimo vožtuvų stabdžių sistemos, kurios veikia pagal naudojimo instrukcijas. Neelektroniškai reguliuojamose situacijose, ypač kai važiuojama dideliu greičiu. Nenaudokite variklio stabdžių.

Visų pirma, traktoriui reikia atkreipti dėmesį į tai, kai jį naudojate, nes variklio stabdžiai turi įtakos tik traktoriui, o priekaba yra labai linkusi į avarijas dėl galvos sukimosi, kai greitis yra gana greitas.

4 patarimas: Atsargumo priemonės pakilus ir nusileidžiant savivarčiams

Going Važiuojant kalnu ar sniegu, yra labai pavojinga. Važiuodami į kalną turite išlaikyti dvigubą atstumą nuo priekyje esančio automobilio ir stengtis lipimą užbaigti vienu ypu. Jei ratai slysta dėl apledėjimo ant žemės lipdami, galite pabarstyti smėliu arba paskleisti veltinį aplink ratus, kad padidintumėte trintį. Jei reikia, taip pat galite naudoti įrankius, kad grūstumėte žemėje esantį kietą ledą į horizontalius griovelius, kad išvengtumėte ratų slydimo. Važiuodami nuokalnėje turite sklandžiai pereiti į pirmą pavarą ir naudoti greitą pavarą.

5 patarimas: nekeiskite juostų dažnai

Nekeiskite juostų lengvai. Kai turite aplenkti, išlaikykite pakankamą saugų atstumą nuo aplenkto ir neskubėkite po aplenkimo grįžti į pradinį kelią, bet patraukite pakankamai toli nuo užpakalinio automobilio, kad grįžtumėte į pradinį kelią.

Šeštas patarimas: pirmieji keturi ir aštuoni savivarčiai vengia aštrių krypčių

Važiuodami snieguotu oru, venkite vairo, greitėjimo ir staigiai stabdykite. Važiuokite kuo mažiau. Snigio metu kelyje ar purvinuose keliuose sniegas užšals, o tai sumažins padangų sukibimą. Jei esate kelyje ir jaučiate transporto priemonės slidumą, nedelsdami atleiskite droselį. Negalima per daug įsitraukti į stabdžius, nes tai greičiausiai sukels šoninį paslydimą. Jei įvyko šoninis paslydimas, nedelsdami atleiskite stabdžius, kad vairas vėl valdytų automobilį.

Lėtas vairavimas. Pasukdami taip pat pirmiausia turite sulėtinti greitį, atitinkamai padidinti posūkio spindulį ir lėtai paspausti vairą. Vairas turi būti sklandus ir švelnus, priešingu atveju taip pat gali paslysti šonai, o transporto priemonės uodega bus išmesta į išorę.

7 patarimas: Pasirinkite tinkamas padangas pirmiesiems keturiems ir aštuoniems savivarčiams

Galite pasirinkti profesionalias žiemines padangas, kurios ledu ir sniegu puikiai sugriebia ir nusausina. Jei kelionės metu susiduriate su sniegu ir negalite laiku pakeisti sniego rato, galite ištuštinti padangas, kad padidintumėte kontaktinį paviršių tarp padangų ir žemės bei pagerintumėte padangų sukibimą.


Pora: Ką reiškia bendra traktoriaus masė?

Kitas: Kuo skiriasi puspriekabė nuo traktoriaus?