[[TitleIndustry]]

Savivartės techninės priežiūros problemos

Date:Apr 08, 2020

Priežiūra daugiausia yra stabdžių, rato guolių alyva, variklio alyva, greičių dėžės ir galinės ašies pavarų alyva, taip pat sviestas kiekvienai judančiai transporto priemonės jungčiai.

1. Stabdžių ir stebulės guolių alyva palaikoma kartu. Iš esmės tai daroma kiekvieną kartą atliekant antrinę techninę priežiūrą, tai yra kartą per tris mėnesius.

2. Variklio alyva iš esmės keičiama atsižvelgiant į nuvažiuotų kilometrų skaičių. Paprastai keičiame jį maždaug 8000 kilometrų atstumu. Mes keičiame „Kunlun CF“ arba CH lygį. Kaina yra apie 400 už 18 litrų barelį. CH klasės yra brangesnės. Fiksuotas padangų keitimo laikas nėra nustatytas. Paprastai mes juos keičiame, kai jie sulaužomi arba jei modelis yra labai seklus.

3. Pavarų dėžės alyvos nereikia dažnai keisti. Paprastai tai beveik tas pats, jei keičiate kartą per šešis mėnesius ar daugiau. Galinės ašies pavarų alyvą galima šiek tiek pakeisti. Pasirūpink spraga,

4. Savivartės dažnai prideda sviesto turi daug privalumų, aš asmeniškai manau, kad garantuojama, kad jo bus dedama bent kartą per mėnesį ir sąlygiškai pridedama du kartus, daugiausia dėl to, kad hidraulinio cilindro kaiščių rinkinys, plieninių plokščių kaiščiai ir vertikalus krypties kaiščiai yra labai susidėvėję. Visada įpilkite sviesto.Jei jums reikia naudoto savivarčio, ​​susisiekite su mumis

Kontaktas: ponas Wang

Tel .: +86 13562700722

El. Paštas: 13562700722@163.com

Adresas: Liangshan, Kinija

Kompanija: Liangshan Aorun automobilių prekybos Co., Ltd.


Pora: Kuo skiriasi traktorius nuo savivarčio?

Kitas: Kiek tonų krovinių gali ištraukti puspriekabė?