[[TitleIndustry]]

Sunkiojo traktoriaus savybės:

Date:Jun 29, 2020

Didelio stiprumo kabinos korpusas

Pagrindinis kabinos korpusas yra integruota plieno rėmo konstrukcija, kuri yra suvirinta ant visiškai automatinės robotų gamybos linijos. Jis yra tvirtas ir tvirtas, stipriai atsparus smūgiams ir išoriniam slėgiui. Susidūrimo atveju tai gali sumažinti vairuotojo padarytą žalą.

Priekinis apsaugos nuo gręžimo rėmas Kinijoje pirmą kartą įrengtas priekinis apsaugos nuo gręžimo rėmas gali veiksmingai apsaugoti priekyje ir pėstiesiems kelių transporto priemonių saugumą priekinio susidūrimo atveju.

Išoriniai veidrodžiai ir žemyn eskaminiai veidrodžiai

Kiekvienas veidrodis atitinka tarptautinio sunkiojo sunkvežimio dizaino koncepciją, atviras platus vaizdo galinio vaizdo veidrodžio laukas, dešinės pusės kelio veidrodis ir priekinis apatinis veidrodis, kad vairuotojas galėtų visiškai suvokti vairavimo aplinką ir užtikrinti vairavimo saugumą.

Kabinos šoninis stabilizatorius

Vietinis unikalus kabinos šoninis stabilizavimo įtaisas gali veiksmingai išspręsti transporto priemonės šoninio stabilumo vairuojant ir toliau užtikrinti vairavimo saugumą.

Galinis sargybinis

Naujai suprojektuotas galinis apsaugos nuo gręžimo įtaisas visiškai atitinka įstatymų ir kitų teisės aktų reikalavimus, kurie gali veiksmingai sumažinti galinės transporto priemonės viduje sėdiems asmenims padarytą žalą, kai transporto priemonė yra užaugusi

Didelis lenktas priekinis stiklas

Plačiausias lenktas priekinis stiklas su plačiausiu vidaus sunkiasvoriu sunkvežimiu, puikus matomumas priekyje.

Didelis galinis langas

Tiek aukštame stoge, tiek ilgoje kabinoje yra didelis 600mm×400mm galinis langas, todėl kabinos vidus yra pilnas šviesos ir padeda vairuotojui stebėti kabinos galą.

Humanizuoto erdvinio išdėstymo koncepcija

Naudojant naujai suprojektuoto prietaisų skydelio ergonomikos principus, visiškai įkūnijantį žmonijos sampratą, visų rūšių valdymo komponentai yra pasiekiami. Interjero stiliaus sedanas, siekiantis sukurti vizualinę harmoniją, todėl vairavimo erdvė tampa erdvesnė ir patogesnė

Aukštos klasės modulinis prietaisų skydelis

High-end modulinės prietaisų skydelis, graži išvaizda, pilnas funkcijas, ir įrengta didelio ekrano LCD ekranas. Vairavimo duomenys ir išsami informacija, įskaitant transporto priemonės važiavimo būseną ir gedimus, yra aiškūs iš pirmo žvilgsnio.

Automobilio vairas

Vairas pagamintas iš lanksčios automobilio tipo plastikinės medžiagos, kuri turi gerą rankos jausmą. Jis gali būti ±5 laipsnių prieš ir po, 25mm aukščio reguliavimas aukštyn ir žemyn, prisitaikyti prie įvairių dydžių vairuotojų veikimą.

Patogi skaitymo šviesa

Kabinos skaitymo lemputės yra išdėstytos keliose padėtyse, su protingu dizainu ir geru šviesos ryškumu, kuris suteikia didelį patogumą skaityti knygas ir biurą laive.


Pora: Kaip atskirti keturių vožtuvų ir dviejų vožtuvų Sinotruk HOWO

Kitas: HOWO Dump Sunkvežimių pasirinkimas