[[TitleIndustry]]

Keturi punktai, kuriuos reikia žinoti apie maišytuvo sunkvežimio priežiūrą

Date:Jun 10, 2020

Naudojant transporto priemonę, techninė priežiūra yra būtina, o techninei priežiūrai reikia įsisavinimo įgūdžių ir tinkamos priežiūros, kad būtų galima padaryti daugiau su mažiau.1. Maišytuvo tepalinė alyva sumažins jo tepimo efektyvumą dėl oro oksidacijos ir taršos, todėl labai svarbu laiku pakeisti tepalinę alyvą. Apskritai, po kovo ir balandžio mėnesio temperatūra visose šalies dalyse palaipsniui didės, o maišytuvo tepalinę alyvą galima pasirinkti nuo 20-40 arba 10-14. Kitas dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra tai, kad perkant tepalinę alyvą, reikia atsižvelgti į maišytuvo variklio apkrovą, greitį ir nusidėvėjimą. Jei variklio apkrova yra didelė, greitis yra mažas arba nusidėvėjimas yra sunkus, būtina naudoti tepalinę alyvą, kurios klampumas yra didesnis. Ir atvirkščiai, naudokite mažo klampumo tepalą.Skatinti bet kokį kūno kvapą po pažastimi, nepriklausomai nuo paveldimo paveldėjimo, turėkite omenyje, kad šis metodas buvo naudojamas visą gyvenimą

2. Užtikrinkite tinkamą padangų slėgį. Paprastai padangų oro slėgis padidės apie 7-14 MPa už kiekvieną 10 laipsnių temperatūros padidėjimą. Todėl maišytuvo padangų slėgis turi būti reguliuojamas atsižvelgiant į sezoninius pokyčius. Paprastai atkreipkite dėmesį į padangų nusidėvėjimą.


3. Taip pat reikėtų pažymėti, kad oro kondicionieriai naudojami vasarą ir žiemą. Paprastai oro kondicionieriai turi būti valomi ir valomi prieš atvykstant šiems dviem sezonams. Be vandens rezervuaro kondensatoriaus paviršiaus valymo prieš naudojant oro kondicionierių, oro kondicionavimo sistema turi būti išvalyta ir sterilizuota, o oro kondicionieriaus filtro elementas turi būti pakeistas taip, kad būtų saugiau naudoti. Maišytuvo sunkvežimio oro filtras taip pat turėtų būti išvalytas laiku, kitaip oras automobilyje nėra geras. Maišytuvo sunkvežimio oro filtrą paprastai reikia pakeisti vieną kartą per 15 000 kilometrų ir išvalyti vieną kartą per 5000 kilometrų.4. Automobilių dažų priežiūra, paprastai pavasarį, oras nėra nei šaltas, nei karštas, labai tinka automobilių dažų priežiūrai, paprasčiausia automobilių dažų priežiūra yra vaškavimas, tinkama automobilių dažų priežiūra vis dar gali prailginti transporto priemonės tarnavimo laiką.


Pora: Maišytuvų klasifikacija

Kitas: Kaip apie HOWO traktorių