[[TitleIndustry]]

Kaip apie HOWO traktorių

Date:Jun 06, 2020

Naudodamas maksimalią vartotojo vertę, HOWO traktorių serijos sunkvežimis naudoja naujausias tarptautines technologijas, vairavimo komfortą, aktyvų ir pasyvų saugumą, patikimumą, elektroninį lygį ir aukščiausią tarptautinį lygį. Naujai sukurtas „China National Heavy Duty Truck D12“ serijos variklis šiuo metu yra pats tipiškiausias sunkiųjų sunkvežimių variklis Kinijoje. Dėl didelio darbinio tūrio ir didelės galios D12 turi pakankamai transporto priemonės galios važiuojant mažu greičiu. Tuo pačiu metu, atsižvelgiant į jo didžiausią maksimalaus sukimo momento vertės diapazoną greičio diapazone, nustatoma tobula D12 variklio degalų ekonomija ir važiavimo efektyvumas, siekiant geriausios degalų sąnaudos. Kinijoje pirmą kartą įdiegta išmanioji rankinė-automatinė pavarų dėžė, diskinis stabdys ir 430 traukiamosios membraninės spyruoklinės sankabos.


„Howo Tractor“ yra naujausios kartos Kinijos sunkiųjų sunkvežimių gaminiai, kuriuos trejus metus kruopščiai gamino Kinijos nacionaliniai sunkiųjų sunkvežimiai ir kurie buvo išbandyti įvairiose sudėtingose ​​aplinkose. Tai ne tik priklauso nuo Kinijos nacionalinių sunkiųjų sunkvežimių įveikti rinkos ledą. Vilties ir svajonės, pasiekusios aukščiausią pasaulio lygį' sunkieji sunkvežimiai taip pat yra Kinijos nacionalinio sunkiųjų sunkvežimių' staigus atsiradimas vangioje rinkos aplinkoje.


Atnaujindami išmetamųjų teršalų standartus, dauguma mano šalies įmonių priėmė aukšto slėgio „Common Rail“ variklius, o pagrindinė aukšto slėgio „Common Rail“ variklių technologija yra kelių užsienio bendrovių rankose. Susidūrus su variklio trūkumu, pagrindinio aukšto slėgio „Common Rail“ komponentų kaina išlieka aukšta, jos kaina siekia daugiau nei 20 000 juanių. Tačiau šiuo metu „Sinotruk“ išleido EGR variklį su visiškai nepriklausomomis intelektinės nuosavybės teisėmis. Palyginti su aukšto slėgio „Common Rail“ varikliu, kiekvieno EGR variklio kaina sumažėja maždaug 14 000 juanių, o dalių universalumas yra daugiau nei 70%. Priežiūros kaina yra daug mažesnė nei aukšto slėgio „Common Rail“ variklio.

Jei jums reikia naudotų traktorių, susisiekite su mumis

Kontaktai: ponas Wangas

Tel .: +86 13562700722

Paštas: 13562700722@163.com

Adresas: Liangshan, Kinija

Įmonė: Liangshan Aorun Automobile Trade Co., Ltd.
Pora: Keturi punktai, kuriuos reikia žinoti apie maišytuvo sunkvežimio priežiūrą

Kitas: Kuo skiriasi sujungtoji transporto priemonė ir puspriekabė?