[[TitleIndustry]]

Kaip apie Sinotruk HOWO t7h traktoriaus

Date:Jun 13, 2020

Su maksimaliai vartotojo vertės koncepcija, HOWO traktoriaus serijos sunkiųjų sunkvežimių priima naujausias tarptautines technologijas, vairavimo komfortą, aktyvus ir pasyvus saugumas, patikimumas, elektroninis lygis ir aukščiausio tarptautinio lygio. Naujai sukurtas Kinijos nacionalinis sunkiųjų sunkvežimių D12 serijos variklis šiuo metu yra reprezentatyviausias sunkiųjų sunkvežimių variklis Kinijoje. Dėl didelio poslinkio ir didelės galios D12 turi pakankamą transporto priemonės galią dėl mažo greičio. Tuo pačiu metu, jos platų didžiausią sukimo momento vertę sūkių dažnio intervale, nustato geriausią degalų taupymą ir vairavimo efektyvumą D12 variklio pasiekti geriausią degalų ekonomiją. Pažangios pamainos rankinė automatinė pavarų dėžė, diskiniai stabdžiai ir 430 traukos tipo diafragmos spyruoklinė sankaba yra pirmą kartą priimti Kinijoje.

Derybos telefonu: derėtis dėl transporto priemonių modelių ir produktų kainų telefonu arba patikrinimo vietoje metu arba bendrauti internetu! Telefono numeris: +86 13562700722

Pora: Dvigubos ašies traukos sėdynės tikrinimas ir techninė priežiūra turėtų ne tik užpildyti tuos pačius elementus kaip ir vienos ašies traukos sėdynė, bet ir atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:

Kitas: Kokios yra HOWO savivartio instrumentų funkcijos