[[TitleIndustry]]

Kiek tonų traukia HOWO savivartis

Date:May 28, 2020

Automobilis, kuriame vežimėlyje sumontuotas automatinis išmetimo įtaisas. Taip pat vadinamas savivarčiu ir inžinerine transporto priemone, jis susideda iš automobilių važiuoklės, hidraulinio kėlimo mechanizmo, jėgos paėmimo įrenginio ir krovinių skyriaus.

Civilinėje inžinerijoje jis dažnai derinamas su ekskavatoriais, krautuvais, juostiniais konvejeriais ir kt., Kad būtų suformuota pakrovimo, gabenimo ir iškrovimo gamybos linija žemės darbams, smėliui ir birioms medžiagoms pakrauti, iškrauti ir gabenti. Kadangi pakrovimo karieta gali automatiškai pakrypti, kad iškrautų tam tikru kampu, tai labai taupo iškrovimo laiką ir darbo jėgą, sutrumpina transportavimo ciklą, pagerina gamybos efektyvumą, sumažina transportavimo išlaidas ir nurodo pakrovimo apimtį. Tai dažniausiai naudojama transporto mašina.


Pagrindiniai savivarčio techniniai parametrai yra pakrovimo svoris ir pakrovimo tūris. Nauji arba kapitaliai suremontuoti automobiliai turi būti pradėti bandyti, kad automobilio kėlimo procesas būtų sklandus ir be kliūčių. Naudojant kiekvieną detalę, tepalą reikia tinkamai parinkti pagal taisykles, o tai labai taupo iškrovimo laiką ir darbą, atkreipkite dėmesį į tepimo ciklą, o kėlimo mechanizmas griežtai keičia alyvos medžiagą pagal grafiką. Siunčiant pagal nominalią apkrovą, perkrova yra griežtai draudžiama.

HOWO savivarčio klasifikacija


1. Pagal važiuoklės keliamąją galią ją galima suskirstyti į lengvųjų sunkvežimių serijos savivarčius, vidutinių tonų serijos savivarčius ir didelio tonažo serijinius savivarčius;


2. Pagal važiavimo režimą jis gali būti suskirstytas į vienos ašies savaiminį iškrovimą, dvigubos ašies savaiminį iškrovimą, priekinius keturis galinius aštuonis iškrovimus, priekinius keturis galinius dešimt ir kitus skirtingus modelius;


3. Pagal skirtingą iškrovimo hidraulinį kėlimo mechanizmą, jį galima suskirstyti į savaiminį iškrovimą iš vieno viršaus ir savaiminį iškrovimą iš dvigubo viršaus.

Jei jums reikalingas naudotas savivartis, susisiekite su mumis

Kontaktai: ponas Wangas

Tel .: +86 13562700722

Paštas: 13562700722@163.com

Adresas: Liangshan, Kinija

Įmonė: Liangshan Aorun Automobile Trade Co., Ltd.


Pora: Kur yra HOWO savivartis pusiau užblokuotas

Kitas: Kaip perkelti HOWO savivartę? Kaip perjungti aukštą ir žemą?