[[TitleIndustry]]

Kaip valdyti cemento bakas sunkvežimis

Date:Apr 17, 2020

1. Vairuodami birią cemento sunkvežimį nevažiuokite per dideliu greičiu ar viršslėgiu. Per didelis greitis ir viršslėgis rimtai pakenks oro kompresoriui. Didžiausias mašinos greitis parodytas pagrindinio techninių parametrų lentelėje, o darbinis slėgis yra 0,2 MPa.

2. Nepradėkite ir nesustabdykite oro kompresoriaus greitai, bet lėtai didinkite arba sumažinkite greitį. Priešingu atveju smūgio slėgis sugadins oro šaltinio kompresorių.

3. Nekeiskite oro kompresoriaus sukimosi krypties, kitaip mašina bus rimtai pažeista, jei alyvos siurblys netiekia alyvos.

4. Nesustabdykite oro kompresoriaus prieš dekompresiją, priešingu atveju miltelių pavidalo medžiagos gali tekėti atgal į cilindrą ir sukelti rimtą žalą oro kompresoriui.

5. Prieš pradėdami patikrinkite alyvos lygį. Alyvos lygis neturi būti mažesnis už apatinę alyvos standarto ribą; dažnai reikia patikrinti, ar alyvos siurblys tiekia alyvą. Jei nėra alyvos tiekimo, nedelsiant sustokite ir patikrinkite, kitaip alyvos trūkumas rimtai pakenks oro kompresoriui.

6. Tepalas turėtų būti pakeistas pagal tvarkaraštį. Panaudojus naują mašiną 30 valandų, nusausinkite alyvą karterio, nuvalykite karterio vidų ir alyvos filtrą, tada pakeiskite alyvą. Po to aliejų keiskite kartą per metus, kaip aprašyta pirmiau.

7. Patikrinkite ir išvalykite alyvos filtrą. Įprasta situacija tikrinama ir valoma kartą per ketvirtį. Jei mašina naudojama dideliu greičiu, ją reikia apžiūrėti ir išvalyti kartą per mėnesį.

8. Šioje mašinoje naudojama tepalinė alyva yra CD40 dyzelinė variklio alyva. Draudžiama maišyti skirtingų markių tepalinę alyvą, kitaip tepalinės alyvos pablogėjimas turės įtakos tepimo poveikiui.

9. Laikykite ir valykite oro filtrą kas 30 darbo valandų. Sukdami filtro šerdį, naudokite suspaustą orą, kurio slėgis mažesnis nei 0,6 MPa, kad smūgis iš vidaus į išorę. Po priežiūros penkis kartus, pakeisti nauju filtro elementu. Griežtai draudžiama valyti filtro elementą aliejumi ar vandeniu.

Jei jums reikia betono maišyklė, prašome susisiekti su mumis

Asmuo pasiteirauti Mr. Wang

Tel. +86 13562700722

El. paštas: 13562700722@163.com

Adresas: Liangshan, Kinija

Kompanija: Uab "Sodra"
Pora: Detali puspriekabių klasifikacija

Kitas: Skeletokonteinerių puspriekabė