[[TitleIndustry]]

Kaip iškrauti betono maišyklę?

Date:Apr 12, 2020

Prieš palikdamas transporto priemonę, operatorius turėtų atidžiai apžiūrėti transporto priemonę pagal įmonės įrangos eksploatavimo specifikacijas ir įrangos valdymo standartus.

Kiekvienos dalies hidraulinės alyvos skaičiaus ir nustatyto slėgio vertės pakeisti negalima.


Dirbdami išleidimo kanale, išleidimo angoje ir varomojoje dalyje, atkreipkite dėmesį į saugą.


Palikdami mašiną, laikykitės nustatyto maršruto, atkreipkite dėmesį į eismo saugumą, o palikti jį griežtai draudžiama.


Kai transporto priemonės praeina per tiltus, skyles, duris, vamzdynus ir kitus įrenginius, reikia atkreipti dėmesį į aukščio ir pločio apribojimus, kad būtų išvengta susidūrimų. Maišytuvo sunkvežimis gali būti praleistas tik per 3 ir 4 metrus.


Kai maišymo būgnas keičiasi iš teigiamo į atvirkštinį, jis turėtų būti pakeistas sustojus, maišymo būgnas, 16 apsisukimų per minutę, kai kraunama transporto priemonė, ir 3-5 apsisukimai per minutę, kai važiuojama. Valydami maišymo būgną, stenkitės ilgą laiką nevažiuoti dideliu greičiu.


Kai naudojate ilgą iškrovimo bunkerį, nelieskite į pagrindinio iškrovimo bunkerio ir ilgo iškrovimo bunkerio jungiamąją dalį. Draudžiama eksploatuoti operatorius, kurie nėra savininkai, o juos iškrauti statybvietėje privalo naudoti pats operatorius.


Važiuojant nelygiais keliais statybvietėje, transporto priemonės polinkis neturi viršyti 15 laipsnių. Kai jis yra didesnis nei 15 laipsnių, maišytuvas nustos veikti prieš važiuodamas.


Atvykę į statybvietę atkreipkite dėmesį, ar pagrindas yra minkštas. Važiuodami atbuline eiga, statybvietėje negalima subraižyti ir kabinti laikinų kabelių. Pakrovimo ir iškrovimo metu betonas turėtų būti įjungtas rankiniu stabdžiu, kad transporto priemonė neslystų. Iškraunant baką tegul vieną minutę įsibėgėja. Iškrovimo greitis atitinka siurbimo greitį, o medžiagos lygis yra apie 10cm virš bunkerio maišymo veleno.


Valant ar kasant betoną ant surinktuvo, ritininės angos ir ritininio ritinėlio, variklis turi būti išjungtas ir durys užrakintos, atkreipiant dėmesį į saugą.


Tikrindami mašiną ir keisdami alyvą, sustabdykite variklį ir sustabdykite variklį.


Prieš išeidami iš darbo, cilindro vidų ir korpuso paviršių reikia nuplauti švariu vandeniu, kad betonas nesikondensuotų ant cilindro sienos, ašmenų ir korpuso.


Kai maišymo mašina laikoma atvirame lauke, prieš kraunant maišymo būgną reikia pakeisti, kad būtų pašalintas vanduo ir nešvarumai iš maišymo būgno, kad būtų užtikrinta betono kokybė.


Kai transporto priemonė važiuoja, išmetimo baką reikia užfiksuoti ir nustatyti nustatytu greičiu.


Dirbant maišymo būgne, variklis turi būti išjungtas. Užrakinkite duris, dirbdami cilindre, naudokite žemos įtampos elektrinį apšvietimą, o išorę apsaugokite specialiais darbuotojais.


Surinkus automobilį, jis turėtų būti pastatytas tam skirtoje vietoje, durys turi būti užrakintos, vartai uždaryti, o automobilio raktelis po darbo būti atiduotas į dispečerinę.


Pora: Kokie yra priekinio keturių galinių aštuonių savivarčių sunkvežimių skyriaus matmenys?

Kitas: Puspriekabės techninės priežiūros klausimai: