[[TitleIndustry]]

HOWO Dump Sunkvežimių pasirinkimas

Date:Jun 28, 2020

Plėtojant savivarčių ir pagerinti vidaus pirkimo pajėgumus, savivarčiai nebėra universalūs savivarčiai, kurie gali padaryti bet ką tradicine prasme. Dizaino požiūriu jie kuriami pagal skirtingus krovinius, skirtingas darbo sąlygas ir skirtingus regionus. Produkto. Tam reikia, kad naudotojai, pirkdami transporto priemones, pateiktų gamintojams konkrečią naudojimo informaciją.

1 važiuoklė

Renkantis važiuoklę, ji paprastai laikoma pagal ekonominę naudą, pavyzdžiui: važiuoklės kainą, pakrovimo kokybę, perkrovos pajėgumą, degalų sąnaudas šimtui kilometrų ir kt. Be to, vartotojai taip pat turi atsižvelgti į šiuos važiuoklės parametrus:

(1) Plokštumos aukštis ant važiuoklės rėmo virš žemės. Paprastai plokštumos aukštis virš 6x4 važiuoklės rėmo žemės yra 1050 ~ 1200. Kuo didesnė vertė, tuo didesnis visos transporto priemonės svorio centras ir tuo didesnė tikimybė, kad ji sukels virtimą. Šią vertę turintys veiksniai daugiausia yra padangos skersmuo, pakabos išdėstymas ir pagrindinio rėmo sekcijos aukštis.

(2) Važiuoklė yra perpildyta. Pernelyg didelė šios vertės vertė turės įtakos savivarčiai stabilumą gyvenime, ir sukelti nelaimingų atsitikimų savivarčiai gyvenime. Ši vertė paprastai yra tarp 500-1100 (išskyrus virtimo savivarčių).

(3) Transporto priemonė yra pagrįstai suderinta ir patikima.

Su profesionalia komanda, aukštos kokybės produktais ir mažomis kainomis, suteikite mums galimybę jums tarnauti, mes jūsų neleisime.

Pasveikinimo skambutis: +86 13562700722


Pora: Sunkiojo traktoriaus savybės:

Kitas: HOWO savivartio struktūros analizė