[[TitleIndustry]]

Howo savivarčių pasirinkimas

Date:Aug 18, 2020

Plėtojant savivarčius ir gerinant vidaus perkamąją galią, savivarčiai nebėra universalūs savivarčiai, kurie gali atlikti visas užduotis tradicine prasme. Žvelgiant iš dizaino perspektyvos, jie taip pat kuriami pagal skirtingas prekes, skirtingas darbo sąlygas ir skirtingus regionus. Produkto. Tam reikia, kad vartotojai, pirkdami transporto priemones, gamintojams pateiktų konkrečias naudojimo sąlygas.

1 važiuoklė

Renkantis važiuoklę, ji paprastai grindžiama ekonomine nauda, pvz., važiuoklės kaina, pakrovimo kokybe, perkrovos galia, degalų sąnaudomis 100 kilometrų ir pan. Be to, naudotojai taip pat turėtų atsižvelgti į šiuos važiuoklės parametrus:

(1) Važiuoklės rėmo viršutinės plokštumos aukštis nuo žemės. Paprastai, plokštumos aukštis ant 6x4 važiuoklės rėmo yra 1050 ~ 1200. Kuo didesnė vertė, tuo didesnis transporto priemonės sunkio centras, tuo didesnė tikimybė, kad jis sukels virtimo. Pagrindiniai veiksniai, turintys įtakos šiai vertei, yra padangos skersmuo, pakabos išdėstymas ir pagrindinio rėmo sekcijos aukštis.

2) Važiuoklės galinė pakaba. Jei ši vertė yra per didelė, tai turės įtakos savivartio stabilumui ir sukels apkrovą laikančios transporto priemonės apsivertimo avariją. Ši vertė paprastai yra tarp 500-1100 (išskyrus virtimo savivarčiai).

(3) Pagrįstas visos transporto priemonės suderinimas ir patikimas naudojimas.


Jei jus domina mūsų įmonės produktai ir paslaugos, laukiame jūsų interneto žinutę arba skambinkite mums!


Pora: Kuo skiriasi sunkiasvoriai ir kasybos savivarčiai?

Kitas: Koks yra betono maišyklės darbo procesas?