[[TitleIndustry]]

Howo maišytuvas sunkvežimių klausimais, kuriems reikia dėmesio

Date:Aug 07, 2020

1. Prieš paleidžiant maišytuvo sunkvežimį, maišytuvo būgno darbinė rankena turi būti padėta į padėtį "stop".

 

2. Maišytuvui užėmus variklį, maišytuvo būgnas turi būti sukamas mažu greičiu apie 10 minučių, kad hidraulinės alyvos temperatūra pakiltų virš 20 °C, kad jis galėtų veikti.

 

3. Kai maišytuvas stovi atvirame ore, maišytuvo būgnas turi būti atšauktas prieš pakraunant, kad vanduo ir šiukšlės būtų nusausinti, kad būtų užtikrinta betono kokybė.

 

4. Kai maišytuvas veža betoną, įsitikinkite, kad stumdomas kibiras yra tvirtai pritvirtintas, kad jis nesisuktų dėl laisvumo, sužeistų pėsčiuosius ar nepaveiktų įprasto kitų transporto priemonių veikimo.

 

5. Kai maišytuvas krauna mišrų betoną, maišymo būgno greitis yra 2-10 aps./min. Transportavimo metu garantuojama, kad maišymo būgno greitis plokščiu keliu bus 2-3 aps./min. Važiuojant didesniu nei 50 šoniniu šlaitu Kai kelio danga arba kelias su dideliu kratymu į kairę ir į dešinę, maišymo sukimas turi būti sustabdytas, o pagerėjus kelio būklei maišymo sukimas turi būti atnaujintas.

 

6. Betono maišytuvo transportavimo betonui laikas negali viršyti maišymo stotyje nurodyto laiko. Vežant betoną, maišymo būgnas ilgą laiką nestabdomas, kad būtų išvengta betono atskyrimo. Vairuotojas visada turėtų stebėti konkrečią situaciją ir pranešti išsiuntimo patalpai, jei randama kokių nors anomalijų, ir kreiptis dėl tvarkymo.

 

7. Kai maišytuvas pripildomas betono, stagnacijos laikas vietoje neturi viršyti 1 valandos. Jei laikas baigėsi, turėtų būti reikalaujama, kad už svetainę atsakingas asmuo su ja susidorotų laiku.

 

8. Maišytuvu vežamas betono smukimas turi būti ne mažesnis kaip 8 cm. Nuo to laiko, kai betonas patenka į baką iki iškrovimo, iškrovimas neturi viršyti 2 valandų, kai temperatūra yra aukšta, ir 2,5 valandos, kai lietingu oru temperatūra yra maža.

 

9. Prieš iškraunant betoną, maišytuvo būgnas prieš iškraunant 1 minutę turi būti pasuktas 10-12 apsisukimų per minutę greičiu.

 

10. Po to, kai betono maišytuvas sunkvežimis baigia iškrauti, nedelsdami naudokite su sunkvežimiu pateiktą žarną, kad išplautų įleidimo angą, iškrautų bunkerį ir iškrautų vamzdį, ir nusausinkite nešvarumus ir liekamąjį betoną, įstrigusį prie kūno. Supilkite 150-200L švaraus vandens į maišymo būgną ir leiskite maišymo būgnui lėtai suktis kelyje atgal, kad išvalytų vidinę sieną, kad išvengtumėte liekamojo šlako prilipimo prie būgno sienelės ir maišymo peilių, ir įdėkite vandenį prieš užpildydami dar kartą. Lašas.

 

11. Kai betono maišytuvas gaba betoną, variklio sūkių dažnis turėtų veikti 1000–1400 aps./min., kad variklis galėtų turėti didžiausią sukimo momentą. Vežant betoną, greitis neturi viršyti 40 km / h, kad būtų užtikrintas vairavimo saugumas.

 

12. Kai maišytuvas baigia darbą, maišytuvo būgno vidus ir korpusas turi būti išvalytas, o likęs betonas neturėtų būti paliktas būgne.

 

13. Kai maišytuvas dirba su siurbliu, draudžiama veikti tuščiai ir nepertraukiamo naudojimo metu neviršyti 15 minučių.

 

14. Betono maišytuvo bako vandens bakas visada turi būti pilnas avariniam naudojimui. Po žiemos išjungimo vanduo vandens rezervuare, siurblyje, vandens vamzdyje ir maišymo būgne turi būti nusausintas ir pastatytas saulėtoje vietoje be vandens kaupimosi. Sušaldytos mašinos.

 

15. Žiemą maišytuvas turi būti įrengtas su izoliacinės rankovėmis laiku, o maišytuvas turi būti apsaugotas antifrizu, o degalų etiketė turi būti pakeista atsižvelgiant į orą, kad būtų užtikrintas normalus mašinų naudojimas.

 

16. Tikrinant ir remontuojant maišytuvo hidraulinės pavaros dalį, variklis ir hidraulinis siurblys turi būti atliekami be slėgio.

 

17. Regudamas kiekvienos betono maišytuvo dalies tarpą, brūkšnį ir slėgį, visą darbo dieną dirbantis saugos pareigūnas turėtų patikrinti ir susitarti; pavaduojant dalis, ministras ar vadovas turi pasirašyti, priešingu atveju atitinkami darbuotojai bus patraukti atsakomybėn, jei atsiras problemų.Pora: Kokie yra skaldytos hidraulinės sistemos komponentai maišytuvo sunkvežimyje

Kitas: Betono maišytuvo sunkvežimio avarinis apdorojimas