[[TitleIndustry]]

Howo Traktorius

Date:Apr 21, 2020

HOWO traktorių serijos sunkusis sunkvežimis priima naudotojo vertės maksimizavimo koncepciją ir priima naujausias tarptautines technologijas, vairavimo komfortą, aktyvią ir pasyvią saugą, patikimumą, elektroninį lygį ir aukščiausią tarptautinį lygį. Naujai suprojektuotas Kinijos nacionalinis sunkiųjų sunkvežimių D12 serijos variklis šiuo metu yra reprezentatyviausias sunkiųjų sunkvežimių variklis Kinijoje. Didelis poslinkis ir didelė galia 7a64e59b9ee7ad943133333333034 daro D12 turi pakankamą galią nuo mažo greičio, ir tuo pačiu metu, jos platų maksimalų sukimo momentą Vertė nustato geriausią degalų taupymą ir vairavimo efektyvumą D12 variklio pasiekti geriausią degalų taupymą. Pažangi pavarų perjungimo rankinė pavarų dėžė, diskiniai stabdžiai ir 430 traukos tipo diafragmos spyruoklinė sankaba pirmą kartą yra priimta Kinijoje.

Howo Traktorius yra naujausios kartos Kinijos sunkiųjų sunkvežimių produktų, kurie buvo kruopščiai pastatyti Kinijos nacionalinės sunkiųjų sunkvežimių trejus metus ir buvo išbandytaįvairiose sudėtingose aplinkose. Tai ne tik priklauso nuo Kinijos nacionalinės sunkiųjų sunkvežimių nutraukti rinkos ledo, tikisi ir svajones, kad nukentėjo aukščiausio lygio pasaulio sunkiųjų sunkvežimių, taip pat Kinijos nacionalinio sunkiųjų sunkvežimių avangardas vangus rinkos aplinkoje.

Atnaujinus išmetamųjų teršalų standartus, dauguma mūsų įmonių priėmė aukšto slėgio bendrus geležinkelių variklius, o pagrindinė aukšto slėgio bendrų geležinkelių variklių technologija yra kelių užsienio įmonių rankose. Susidūrus su variklio trūkumu, aukšto slėgio paprastųjų geležinkelių pagrindinių komponentų kaina išliko didelė, o kaina yra daugiau nei 20 000 juanių. Tačiau šiuo metu Sinotruk pradėjo IDR variklį su visiškai nepriklausomomis intelektinės nuosavybės teisėmis. Palyginti su aukšto slėgio bendru geležinkelių varikliu, kiekvieno EGR variklio kaina sumažinama apie 14 000 juanių, o dalių universalumas yra didesnis nei 70%. Techninės priežiūros išlaidos yra daug mažesnės nei aukšto slėgio bendrojo geležinkelio variklio.


Jei jums reikia naudoto traktoriaus, susisiekite su mumis

Asmuo pasiteirauti Mr. Wang

Tel. +86 13562700722

El. paštas: 13562700722@163.com

Adresas: Liangshan, Kinija

Kompanija: Uab "Sodra"


Pora: Ką daryti, kai savivartis iškrauna krovinius

Kitas: Kas yra HOWO savivartis pavara