[[TitleIndustry]]

Pagrindiniai variklio elektroninės degalų sistemos tikrinimo punktai

Date:Jul 25, 2020

(1) Įjungus uždegimo jungiklį ir neįjungus variklio, turi būti įjungta įspėjamoji lemputė. Varikliui normaliai įsijungus, įspėjamoji lemputė turėtų užsižieti. Jei jis neišeina, tai reiškia, kad kompiuterio savidi diagnozuoti sistema aptiko gedimą ar nenormalų reiškinį. Šiuo metu akumuliatoriaus negalima atjungti nuo grandinės, kad nebūtų prarastas gedimo kodas ir susijusi kompiuteryje saugoma informacija. Elektroninės benzino įpurškimo sistemos gedimas turėtų būti vertinamas pagal įspėjamosios lemputės blyksčių skaičių arba išėjimo gedimo kodą, o gedimo kodas turi būti skaitomas specialia įranga.

(2) Prieš atliekant degalų tiekimo sistemos techninės priežiūros darbus, baterijos žemės viela turi būti pašalinta.

(3) Elektrinis benzininis siurblys ne tik valdomas uždegimo jungikliu, bet ir valdomas jungikliu oro srauto matuokte. Įjungus uždegimo jungiklį, benzininis siurblys nepertraukiamai veiks tik tada, kai variklis veikia normaliai arba paleidžiamas, o oro srauto matuoklis aptinka oro srauto signalą arba mikrokompiuteris aptinka greičio ir uždegimo signalą. Jos naftos slėgis yra didesnis nei bendrosios naftos tiekimo sistemos. Po pažeidimų jis gali būti pakeistas tik originaliu elektriniu benzino siurbliu.

(4) Techninės priežiūros metu, nesvarbu, ar variklis veikia, ar ne, kol įjungtas uždegimo jungiklis, niekada neatjunkite jokių veikiančių elektros įtaisų. Kadangi šie prietaisai linkę žengti ir turi tam tikrą indukciją, kai jų darbinė srovė staiga nujungiama, grandinėje bus sukurta labai didelė momentinė įtampa, kuri sukels rimtą žalą elektroniniams prietaisams.

(5) Jei reikalingas lankinis suvirinimas, atjunkite elektrinio valdymo bloko maitinimo laidą.

(6) Pertvarkant mikrokompiuterį ir prie jo prijungtus jutiklius bei pavaras, operatorius turi iš anksto pašalinti statinę elektros energiją ant kūno ir turėti geležies metalinę juostą, apvynioti vieną jo galą aplink riešą ir prispausti kitą korpuso galą, kad nebūtų pažeista statinės elektros energijos sukeliama mikrokompiuterių sistema.

Mūsų įmonė teikia naudotus automobilius, naudotus sunkvežimius ir naudotas priekabas visame pasaulyje, pavyzdžiui, savivarčius, traktorius, krovininius sunkvežimius, betono maišytuvus, terminalo traktorius, kasybos savivarčius, birius cementinius sunkvežimius, žemo aukšto priekabas, plokščiaekranis priekabas, savivarčius, tanklaivius ir kt.

Su profesionalia komanda, aukštos kokybės produktais ir mažomis kainomis, suteikite mums galimybę jums tarnauti, mes jūsų neleisime.


Pora: Kas įtraukta į puspriekabės varomos ašies hidraulinės vairavimo sistemos konstrukciją?

Kitas: Variklio kiosko gedimas