[[TitleIndustry]]

Puspriekabės techninės priežiūros klausimai:

Date:Apr 13, 2020

Pirmiausia padangų patikrinimas

Padangų slėgis kiekvieną mėnesį turėtų būti tikrinamas esant normaliai temperatūrai, o jei jis yra žemesnis už įprastą standartą, padangų slėgis turėtų būti laiku atnaujinamas. Oro slėgis negali būti nei per didelis, nei per žemas, kitaip tai turės įtakos važiavimo saugai. Patikrinkite, ar padangoje nėra įtrūkimų, ir laiku pakeiskite padangą, jei kyla pavojus saugumui. Renkantis padangą, modelis turėtų būti vienodas.


Antra, akumuliatorių priežiūra ir tikrinimas


Patikrinkite, ar akumuliatorius tvirtai pritvirtintas. Elektrolitas turėtų būti tarp viršutinės ir apatinės ribos. Artėjant prie interneto neprisijungus, prie viršutinės linijos reikia laiku įpilti elektrolito arba distiliuoto vandens. Neišmeskite teigiamų ir neigiamų akumuliatoriaus laidų, o akumuliatorius turi būti švarus ir sausas. Transporto priemonėms, kurios buvo ilgai saugomos, nuimkite teigiamus ir neigiamus akumuliatoriaus laidus, vėl prijunkite juos maždaug po pusės mėnesio ir užveskite variklį maždaug 20 minučių. Jei elektros energijos akivaizdžiai nepakanka, turite laiku įkrauti.


Trečia, patikrinkite sankabos pagrindinio cilindro skysčio lygį. Jei sankabos skysčio lygis yra tarp aukšto ir žemo skysčio lygio, tai yra normalu. Jei jis yra žemiau nei standartinė linija, pagrindinis cilindras arba subcilindro taurė gali būti pažeisti. Kai variklis veikia, pavarą pakabinti bus sunku arba neįmanoma. Nedelsdami eikite į artimiausią remonto punktą.


Ketvirta, stabdžių skysčio lygio patikrinimas


Stabdžiai taip pat yra normalūs tarp aukšto ir žemo. Jei stabdžių skystis yra arti apatinės ribos arba mažesnis už apatinę ribą, tai gali reikšti, kad sistemoje yra nutekėjimas arba stabdžių trinkelės yra per daug nusidėvėjusios, todėl jas reikia laiku remontuoti remonto punkte. Papildydami stabdžių skystį, atkreipkite dėmesį į to paties tipo stabdžių skysčio pridėjimą, kad nepažeistumėte odos puodelio, ir atkreipkite dėmesį į dažų apsaugą, kad išvengtumėte dažų paviršiaus korozijos.


Penkta, variklio aušinimo skysčio lygio patikrinimas


Niekada neatidarykite radiatoriaus dangčio, kai variklis yra karštas, kitaip galite sudegti išsiliejusio aušinimo skysčio ar aukštos temperatūros garo. Varikliui atvėsus, patikrinkite, ar aušinimo skysčio lygis neturi būti didesnis nei žemas. Kitu atveju reikėtų pridėti distiliuoto vandens, gryno vandens ar užšalimo skysčio. Įpylus vandens, skysčio lygio aukštis neturėtų viršyti viso lygio. Jei nustatoma, kad aušinimo skystis greitai sumažėja, turėtumėte patikrinti, ar nėra aušinimo sistemos, ar nėra nuotėkių, arba eikite į techninės priežiūros stotį.

Aš esu Liangshanaorun. Įmonės verslo vadovas, mūsų įmonė daugiausia užsiima transporto priemonių, traktorių, savivarčių ir šiukšliavežių iškrovimu rankomis, yra geriausia naudotų automobilių prekybos įmonė rajone.

-Jei jus domina, susisiekite su manimi kuo greičiau ir aš jums pateiksime išsamų įvadą.

Tel .: +86 13562700722

El. Paštas:   13562700722@163.com

Adresas: Liangshan, Kinija

Kompanija: Liangshan Aorun automobilių prekybos Co., Ltd.

 


Pora: Kaip iškrauti betono maišyklę?

Kitas: Bortinė puspriekabė