[[TitleIndustry]]

Įsisavinkite šiuos patarimus

Date:Aug 19, 2019

Įgykite šiuos įgūdžius, kad galėtumėte jaudintis dėl naudingo maišytuvo atbulinės eigos. Visi žino, kad vairuoti naudotus maišytuvus yra daug sunkiau nei vairuoti paprastus automobilius. Naudotų maišytuvų atbuline eiga dar sunkiau, todėl vairuotojai turi turėti aukštus vairavimo įgūdžius. Net vairuotojams, kurie keletą metų naudojosi naudotais maišytuvais, man bus sunku grįžti. Jau neminint naujoko, važiavimas atbuline eiga yra kelio važiavimas važiavimo atstumu. Norėdami, kad dauguma naudotų maišytuvo vairuotojų vairuotų sklandžiai, pažvelkime, kokie yra antrosios pusės maišytuvo vairavimo įgūdžiai.


Važiuodami atbuline eiga būtinai patikrinkite veidrodį (nes paprastai mes matome tik vieną veidrodžio pusę ir ignoruojame kitą, važiuodami atbuline eiga turime žiūrėti į abiejų pusių veidrodėlius) arba vykdykite už nugaros esančių žmonių instrukcijas. Važiuodami į dešinę, kaip automobilio priekį, turite paspausti kryptį į kairę. Nepamirškite aiškiai pamatyti intervalo tarp dešinės užpakalinės pėdos ir kelio kirtimo lizdo. Negalima nužudyti kryptimi pradžioje. Pusiau pakabinamas taip pat taisomas į šoną. Pažvelgus į dešinę vežimėlio galinę pėdą, šią valandą kryptis buvo greita, o kėbulas buvo kuo greičiau patrauktas į priekį. Nepamirškite galvoti apie galinį kampą kairėje. Jei negalima įveikti, geriau eiti atgal ir atgal. Važiuojant atgal, kai galinis kėbulas yra šiek tiek į dešinę, tuo metu ratas sukasi atgal, o kėbulas arba priekis yra tiesūs. Jei ne, tiesiog šiek tiek pakoreguokite.


Naudoti sunkvežimiai, turintys sunkiasvorį sunkvežimį, turi daug įgūdžių išmokti. Naudotų maišytuvų gale yra skyrius. Tai padidina atsarginių sunkvežimių sunkumus. Apsvarstykite ratų padėtį, vežimėlio padėtį ir jo kampą. Naudoto maišytuvo modelis nustato naudojamo maišytuvo regėjimo lauką. Tarp naudojamo maišytuvo ir pagrindinės transporto priemonės yra tam tikras aklas taškas. Naudotojo maišytuvo ratai ir galinis kampas nematyti. Tuo metu geriau sudaryti ratą aplink mašiną ir atidžiai stebėti aplinkinę situaciją, o automobilį atbulai pakeisti, vadovaujant kažkam, tai gali efektyviai išvengti avarijų. Įprastomis aplinkybėmis yra du sunkvežimių vairuotojai, kurie naudojasi sunkvežimiais su maišytuvais, kuriuos galima pakeisti vairavimu ir pailsėti, kad vairuoti būtų saugiau. Atbulinės eigos maišytuvą važiuodami atbuline eiga, turite įsisavinti krypties pojūtį, atsargiai atskirti atstumą ir stebėti važiuodami atbuline eiga. Nors žmogus turi porą akių, jis negali stebėti situacijos abiem kryptimis tuo pačiu metu. Galima pastebėti tik vieną galinio vaizdo veidrodį. Kai kuriais atvejais kažkas turi duoti nurodymus važiuodamas atbuline eiga. Pradėdami važiuoti atgal, per daug nesikalbėkite apie kryptį, važiuodami atbuline eiga netrinkite kampų ir kuo greičiau nukreipkite naudoto maišytuvo korpusą.


Nesijaudinkite važiuodami atbuline eiga. Neramios emocijos gali lengvai paveikti atbulinę eigą. Jei kiti ragina, nebūkite nekantrūs. Neišmeskite laiko ir skirkite laiko. Sauga visada yra svarbi. Naudojant maišytą maišytuvą, vairuotojo įgūdžiai turi būti kieti, o vairuotojo vertinimas taip pat labai griežtas. Pradedantiesiems naudotų maišytuvų vairuotojams būtina visada pasitarti su patyrusiu meistru, tačiau geriau paprašyti, kad meistras išmokytų jo. Priminkite draugams apie naudotus maišytuvo sunkvežimius, nevažiuokite su nuovargiu, juk gyvenimas yra svarbiau už viską. Jei turite klausimų apie naudotus maišytuvus, susisiekite su mumis dėl konsultacijos arba apsilankykite mūsų gamykloje. Tuomet naudotų sunkvežimių vairuotojų draugams linkiu saugios kelionės į priekį!


Pora: Kaip veikia naudojamas maišytuvas

Kitas: Laiku patikrinę naudotus maišytuvus, galite pagerinti vairavimo saugumą