[[TitleIndustry]]

Turėklai puspriekabė

Date:Apr 16, 2020

Turėklai tipo puspriekabės krovinio dalis yra puspriekabė su turėklaus konstrukcija. Plačiai naudojamas, daugiausia tinkamas vidutinio ir tolimojo susisiekimo vidutinio sunkumo sunkiasvorių ir biriųjų krovinių vežimui, labai pritaikoma, tapo pirmuoju pasirinkimu vidutinio ir tolimojo susisiekimo krovininėms krovininėms transporto priemonėms.

1. Transporto priemonės kėbulas pagamintas iš aukštos kokybės plieno, pažangių technologijų ir griežtos gamybos. Transporto priemonės struktūra yra pagrįsta, našumas yra patikimas, operacija yra paprasta, o išvaizda yra graži.

2. Serijos puspriekabės rėmas yra sijos tipo konstrukcija, o išilginė šviesa taiko tiesią tipą arba gooseneck tipą. Interneto aukštis yra nuo 400mm iki 550mm mangano plokštės suvirinimo, išilginė šviesa yra suvirinti automatinio panardintas suvirinimas, rėmas yra nušautas peened, ir skersinis įsiskverbia į išilginę spindulį ir suvirinimo visą.

3. Pakaba priima nenepriklausomą plieninę plokštelę, kuri yra standžioji pakaba, pagaminta iš nuosekliųjų spyruoklių ir pakabos guolių; konstrukcija yra pagrįsta, su stipriu tvirtumu ir tvirtumu, naudojamas apkrovai palaikyti ir smūgiui sumažinti.


Jei jums reikia naudoto maišytuvo, susisiekite su mumis

Asmuo pasiteirauti Mr. Wang

Tel. +86 13562700722

El. paštas: 13562700722@163.com

Adresas: Liangshan, Kinija

Kompanija: Uab "Sodra"


Pora: Koks skirtumas tarp 8 × 4 ir 6 × 4 savivartis

Kitas: HOWO Savivartis eksploatavimo taisyklės