[[TitleIndustry]]

Įprasta betono maišytuvo sunkvežimio priežiūra

Date:Jun 02, 2020

Vairavimo įtaiso funkcija yra vairuoti betono talpyklos sukimąsi, kurį sudaro galios kilimo, universalaus veleno, hidraulinio siurblio, hidraulinio variklio, valdymo vožtuvo, hidraulinės alyvos bako ir aušinimo įtaiso. Jei ši dalis nustoja veikti dėl gedimo, betono talpykla negalės suktis, todėl betonas bus atiduotas į metalo laužą transporto priemonėje, arba net visas betono bakas bus kondensuotas bake, todėl betono maišytuvas bus atiduotas į metalo laužą. Todėl, ar disko įrenginys yra patikimas, yra problema, kuri turi būti labai vertinama. Siekiant užtikrinti, kad pavaros įtaisas būtų nepažeistas ir patikimas, reikia atlikti šiuos techninės priežiūros darbus:


A. Universali besisukanti dalis yra dalis dažnai pasitaikančių gedimų, o tepalas turėtų būti pridėtas laiku, o nusidėvėjimo būklė turėtų būti dažnai tikrinama, remontuojamas ir pakeičiamas laiku. Komanda turėtų turėti atsarginį universalų bendrą surinkimą, kad būtų užtikrinta, jog įvykus gedimui, ji galėtų atnaujinti darbą per dešimtis minučių.


B. Įsitikinkite, kad hidraulinė alyva yra švari. Betono maišytuvo sunkvežimio darbo aplinka yra bloga, todėl būtina užkirsti kelią nuotekų cementui patekti į hidraulinę sistemą. Hidraulinė alyva turi būti reguliariai keičiama pagal vartotojo vadovo reikalavimus. Kai patikrinimo metu hidraulinė alyva sumaišoma su vandeniu ar nuosėdomis, hidraulinė sistema turi būti nedelsiant išjungta, kad būtų išvalyta hidraulinė sistema ir pakeistų hidraulinę alyvą.


c. Įsitikinkite, kad hidraulinės alyvos aušinimo įtaisas yra veiksmingas. Reguliariai valykite hidraulinės alyvos radiatorių, kad radiatorius nebūtų užblokuotas cementu. Patikrinkite, ar radiatoriaus elektrinis ventiliatorius veikia normaliai, kad hidraulinės alyvos temperatūra ne viršytų standarto. Tol, kol hidraulinės dalys yra švarios, apskritai nėra daug gedimų; tačiau tarnavimo laikas skirtingiems gamintojams yra skirtingas.


Pora: Kokios markės variklis yra HOWO savivartis?

Kitas: Kaip padidinti arba sumažinti Howo cemento maišytuvas pavara