[[TitleIndustry]]

Savivarčiai saugos techniniai reikalavimai

Date:Sep 07, 2020

1. Prieš naudojant savivartį, jį turi patikrinti ir priimti įrangos ir saugos valdymo departamentas, patvirtinti, kad jis atitinka reikalavimus ir gali būti naudojamas gavus licenciją.


2. Vairuotojai privalo būti apmokyti saugos ir budėti su pažymėjimu. Vairavimas neturint pažymėjimo ar apsvaigus nuo alkoholio yra griežtai draudžiamas. Pėstieji ar nelegalus vairavimas yra draudžiami.


3. Prieš paleidžiant transporto priemonę pavarų perjungimo svirtis turi būti padėta į nulinę padėtį, o stovėjimo stabdys turi būti priveržtas.


4. Užjungus transporto priemonę, prieš užsikabindami ir užimdami transporto priemonę patikrinkite įvairius prietaisus, posūkio mechanizmus, stabdžių įtaisus, žibintus ir kt. ir įsitikinkite, kad jie yra jautrūs ir patikimi.


5. Lietaus, sniego ir rūko metu maksimalus automobilio greitis neturi viršyti 25 Km / h. Sukdami neleiskite automobiliui stumdomi.


6. Iškraunant nevarkkite. Pirmiausia automobilis turi būti sustabdytas, o tada fiksavimo mechanizmo rankena pakeliama, kad būtų paleista. Draudžiama išmesti medžiagą stabdant, kad būtų išvengta inercinio poslinkio avarijų. Stovėjimo ant rampos iškrauti, priveržkite stabdžius.


7. Atbulinės eigos ir stovėjimo aikštelė neleidžiama priartėti prie pamatų duobės krašto (lizdas), kad minkštas dirvožemis apvirstų.


8. Kapitališkai suremontuojant arba valant automobilį po pamainos, jis turi būti užgesintas ir turi būti nuspaudę rankinį stabdį. Kai vairuotojas nori palikti kabiną, jis turėtų vairuoti automobilį į saugią zoną ir pastatyti automobilį prieš išvykdamas.


9. Savivartis turėtų būti reguliariai tikrinamas ir prižiūrimas.


10. Prieš užimdami transporto priemonę patikrinkite, ar visos dalys yra normalios.

Jei jus domina mūsų įmonės produktai ir paslaugos, laukiame Jūsų internetinio pranešimo arba skambinkite mums!


Pora: Kuo skiriasi priekaba nuo puspriekabės?

Kitas: Kiek laiko trunka Sinotruk HOWO maišytuvo pavarų dėžė ir galinės ašies alyva?