[[TitleIndustry]]

Tabu naudotų maišytuvų priežiūrai

Date:May 31, 2019

Tabu dėl naudotų maišytuvų techninės priežiūros. Kai prižiūrime naudotus maišytuvo sunkvežimius, yra keletas atsargumo priemonių. Žemiau yra keletas tabu, kaip išlaikyti naudotus sunkvežimius.


Variklinė alyva yra būtina naudojant dyzelinius variklius, o jos pagrindinės funkcijos yra tepimas, aušinimas ir valymas. Todėl daugelis naudotų maišytuvų vairuotojų atkreips dėmesį į tepalinės alyvos kiekio patikrinimą ir įpilkite ją pagal standartą, tačiau jie nepaiso tepalinės alyvos kokybės patikrinimo ir savalaikio nusidėvėjusios alyvos pakeitimo, dėl ko susidaro kai kurios judančios dalys. variklio visada Važiavimas blogai sutepta aplinka pagreitina įvairių dalių nusidėvėjimą. Įprastomis sąlygomis variklio alyvos praradimas nėra didelis, tačiau lengva sukelti taršą ir prarasti saugant dyzelinį variklį. Dyzelinio variklio veikimo metu į variklio alyvą pateks daug teršalų (suodžių, suodžių ir nešvarumų, atsirandančių dėl nepilno kuro deginimo).


Aukščiau yra tabu, skirti išlaikyti naudojamą maišytuvą. Aš tikiu, kad visi tai žino. Sveiki atvykę į mūsų įmonę pirkti!


Pora: Nepilkite alyvos į naudotą cementinį cisterną

Kitas: Ar žinojai, kad naudoto savivartis prietaisų skydelis yra gedimo indikatorius?