[[TitleIndustry]]

Imtis atsargumo priemonių, kad savivarčiai neriedės

Date:Nov 17, 2020

Atsižvelgdami į savivarčių apvirtimo avariją, sužinokite šias 5 priežastis ir 5 prevencines priemones, kad jūsų savivartis nebebūtų "apverstas":

Penkios priežastys

1. Sąvartyno žemė yra netolygi ir šlaituota. Dempingo vietos žemė turi būti plokščia, o šlaito nuolydis neturėtų labai skirtis. Jei išlyginimo darbai nebaigti, dempingo vietos paviršius bus netolygus, o skirtumas bus didelis, o tai lengva sukelti nelaimingus atsitikimus.


2. Sąvartyno žemė neturi būti minkšta. Kai savivarčių iškrovimo vieta yra ant kelio paviršiaus, kurį sudaro dempingo medžiagos, yra suspausta erdvė dėl didelio tarpo tarp kai kurių medžiagų. Kai transporto priemonė yra labai pakrauta, slėgis vieneto plote yra gana didelis, o tai sukelia vietinį sagą, dėl kurio abiejų pusių varomieji ratai pakreipiami ant žemės kontaktinio padėties. Kadangi savivartis svorio centras didėja su vežimo aukščiu ir vežimo medžiaga, susidaro santykinai didelis ekscentriškas momentas, dėl kurio visas savivartis apsivers. Dėl šios priežasties padidinome rėmo ir pakabos sistemos techninį tobulinimą, kuris gali geriau užkirsti kelią automobilių apsivertimo avarijoms.


3. Vežimo medžiaga nėra tolygiai pakrauta ir yra dalinio krovinio reiškinys. Šiuo metu, jei yra priežasčių, tokių kaip transporto priemonės judėjimas, labai lengva sukelti transporto priemonės apsiversti.


4. Prieš iškrovimo operaciją vairuotojas griežtai nesilaikė savivarčių saugos taisyklių, t. y. iškrovimo operacija gali būti atliekama tik pritaikius stovėjimo stabdį. Jei iškrovimo vieta yra šlaite, kai transporto priemonė keliama, medžiaga nuslysta žemyn, todėl transporto priemonė slysta. Valcavimo proceso metu nelygi kelio danga ir viršutinė dalis, kurią sukelia automobilio kėlimo būsena, lengvai sukels į šoną. Apverskite avariją.


Penkios prevencinės priemonės

1. Įsitikinkite, kad transporto priemonė yra geros techninės būklės, pvz., kėlimo cilindras ir jungiamos dalys yra tvirtos ir patikimos, skyriaus grindys plokščios, o galinis savaiminio fiksavimo jungiklis yra jautrus ir patikimas.

2. Kai vairuotojas atlieka medžiagų pakrovimo operacijas ant savivarčių, užtikrinti net pakrovimo ir uždrausti perkrovos.


3. Kai vairuotojas pasirenka iškrovimo vietą, pabandykite pasirinkti plokščią ir tvirtą vietą.


4. Kai vairuotojas kelia, jis turėtų keltis tinkamu greičiu, kad išvengtų greitojo kėlimo esant aukštam droseliui.

5. Reguliariai naudokite krautuvus ir kitas mašinas iškrovimo vietai išlyginti ir sutankinti.


Pora: Kaip valdyti savivartį

Kitas: Maišytuvo techninės priežiūros ir priežiūros instrukcijos: