[[TitleIndustry]]

Išmokysite pakeisti naudotą maišytuvą

Date:Aug 05, 2019

Išmokysite pakeisti naudotą maišytuvą. Naudoti maišytuvai naudojami dideliam prekių kiekiui gabenti ir vertybėms traukti. Vis dar yra daug įgūdžių, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį naudojant naudotą maišytuvą, tai yra, prieš vairuojant patikrinti atitinkamas padangas.


Visi žino, kad visi naudojami maišytuvai yra atvirkštine kryptimi, o važiuodami atbuline eiga pirmiausia turite pajusti atstumą ir automobilio kryptį. Tai yra svarbiausia, kai važiuojate atgal. Leiskite man papasakoti apie jūsų patirtį kuriant atsargines kopijas. Būtinai stebėkite veidrodį (nes aš galiu pamatyti tik veidrodį iš vienos pusės, o ne kitą iš kairės, bet ir veidrodį kairėje) arba asmenį už komandos. Instrukcijos. Pvz., Jei jūs važiuojate atgal į dešinę, kaip automobilio priekis, turite paspausti kryptį į kairę. Nepamirškite pamatyti atstumo tarp dešinės užpakalinės pėdos ir sankryžos. Negalima nužudyti kryptimi pradžioje. Įvažiavę į gatvę dešine vežimėlio užpakaline koja, šiuo metu duokite nurodymą skubėti ir kuo greičiau kūną nuveskite tiesiai. Šiuo metu nepamirškite galvoti apie galinį kampą kairėje. Judėkite aukštyn ir atgal. Nesvarbu, ar vairuotojas tai supranta. Nesijaudinkite, net jei kiti ragina. Tiesiog nusiraminkite ir lėtai atsukite atgal. Visų pirma, nuotaikumas paveiks jūsų palaikymą. Kai automobilio užpakalinė dalis yra šiek tiek į dešinę, automobilis tuo metu sukasi atgal, automobilis arba priekis yra tiesūs. Jei tai nėra teisinga, taisykite patys. Kai važiuojate atgal į kairę, nepamirškite kelti triukšmo


Mūsų gamykla yra didelė naudotų sunkvežimių prekybos rinka šalyje, o kasdien šimtai naudotų sunkvežimių prekiauja. Jei norite nusipirkti „Liangshan“ puspriekabę, atvykite į „Liangshan Yuxin Special Vehicle Manufacturing Co., Ltd.“ dirbti sąžiningai ir nuoširdžiai.


Pora: Sužinokite apie puspriekabių atraminių įtaisų atsargumo priemones ir priežiūros patarimus

Kitas: Gamintojas nurodo, ką daryti, jei sugedęs maišytuvas sugenda