[[TitleIndustry]]

Techninės priežiūros bortiniame sunkvežimyje reikia atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:

Date:Jun 15, 2020

1. Jungtys tarp bortinių sunkvežimių kompresoriaus ir įleidimo bei išmetimo vamzdžių turi būti sandarios ir neturi tekėti oro. Jei tarp išmetimo vamzdžio ir išmetamųjų dujų turbinos yra oro nutekėjimas, kompresoriaus efektyvumas labai sumažės, o dyzelinio variklio išmetamųjų dujų temperatūra smarkiai pakils Ir sugadins vožtuvą ir kompresorių.


2. Prieš užvedant naują variklį, kompresorius ir kompresoriaus alyvos filtras turi būti pripildytas švarios variklio alyvos, kad dyzelinis variklis judėtų kartu ir būtų galima sutepti kompresoriaus guolius. Automobiliui nuvažiavus 8000 ~ 10000 km, reikia pakeisti kompresoriaus alyvos filtro elementą.


3. Prieš sustojant dyzeliniam varikliui, bortinė transporto priemonė turėtų važiuoti 3–5 min. Tuščiąja eiga, kad sumažintų kompresoriaus greitį ir temperatūrą bei stebėtų kompresoriaus veikimo garsą. Jei randama nenormalumo, jį reikia išjungti ir patikrinti. Jei turbokompresoriaus rotorius nesisuka lanksčiai ir pasigirsta užstrigęs ar susidėvėjęs garsas, jį reikia nusiųsti remontuoti į kvalifikuotą degalinę.


4. Atlikus kas 500h ar 30 000 km darbą su bortine transporto priemone, reikia patikrinti kompresoriaus rotoriaus veleno tarpą ir pašalinti dulkių ir anglies nuosėdas ant kompresoriaus turbinos korpuso ir rotoriaus mentės. Šiuo metu išimkite turbokompresorių iš dyzelinio variklio ir pakeiskite metalinę tarpiklį tarp turbokompresoriaus išmetimo vamzdžių. Neleidžiama naudoti mechaninių metodų, kad būtų pašalintos nuosėdos ant rotoriaus dalių, tačiau aliuminio dalims valyti naudokite benziną ar kitus valymo skysčius.


5. Bortinių transporto priemonių kompresoriaus kompresoriaus fiksuojančios veržlės negalima išardyti, kitaip bus sugadinta kompresoriaus rotoriaus dinaminė pusiausvyra ir sugadintas kompresorius.


6. Nepažeiskite ir nedeformuokite pašalintų turbokompresoriaus besisukančių dalių, kitaip tai paveiks plokščiaeigio transporterio turbinos balansą. Tai taip pat neturėtų sugadinti guminių tarpiklių.

1. Derybos telefonu: derėkitės dėl transporto priemonių modelių ir produktų kainų susisiekdami telefonu ar patikrindami vietoje arba bendraukite internetu! Telefonas: +86 13562700722


Pora: Kaip yra HOWO savivartės padėtis?

Kitas: Dvigubos ašies traukos sėdynės tikrinimas ir techninė priežiūra turėtų ne tik užpildyti tuos pačius elementus kaip ir vienos ašies traukos sėdynė, bet ir atkreipti dėmesį į šiuos dalykus: