[[TitleIndustry]]

Naudotų maišytuvų priežiūra vasarą dažniausiai yra neslidi

Date:Jul 10, 2019

Naudotų maišytuvų techninė priežiūra dažniausiai yra neslidi vasarą. Vasara yra lietaus sezonas. Norėdami išspręsti naudotų maišytuvų priežiūros problemas, pirmiausia turime atkreipti dėmesį į neslidusio lietaus sezono problemą. Be gerų vairuotojo vairavimo įpročių ir įgūdžių, stabdžių ir padangų priežiūra yra ir raktas į vairavimo saugumą.


(1) Kūno vaškavimo ir sandarinimo glazūra. Rūgštiniai lietaus vandens komponentai daro stiprų korozijos poveikį automobilių dangoms. Todėl lietaus sezonu galima pagerinti automobilio paviršiaus grožį.


(2) Važiuoklė atspari rūdijimui. Be dažų pašalinimo, važiuoklė yra arti žemės ir lengvai korozija, todėl turime atkreipti dėmesį į transporto priemonės važiuoklės valymą ir antikorozinį apdorojimą.


(3) Priekabos dezinfekavimas. Nuvalykite transporto priemonės vidų lietaus sezono metu, kad žmogaus kūnas nepažeistų įvairių bakterijų.


(4) Laiku patikrinkite grandinę. Lietingu sezonu transporto priemonės elektros sistema turėtų būti tikrinama dažnai, kad būtų išvengta nuotėkio gedimų.


(5) Periodiškai šiluma. Įjunkite šildytuvą, kad formuotumėte viduje. Kai saulė gali sustoti, kai saulė veikia saulę, atidarykite langą ir leiskite ore konvekcijai.


Dažna naudotų maišytuvų techninė priežiūra gali efektyviai pailginti naudotų maišytuvų eksploatavimo laiką, o tai būtina saugiam važiavimui. Todėl turime atkreipti dėmesį į dviejų kasdien naudojamų maišytuvų techninę priežiūrą. Techninę priežiūrą galima atlikti atlikus aukščiau nurodytus veiksmus.


Pora: Ar žinojai, kad naudoto savivartis prietaisų skydelis yra gedimo indikatorius?

Kitas: Būtina valyti naudotas cementines cisternas rudenį