[[TitleIndustry]]

Patarimai savivartis vairavimo

Date:Jul 11, 2020

1 pamoka: atkreipia dėmesį vairuojant savivartį


Savivartis neturėtų būti pernelyg nuožmus, kai transporto priemonė paleidžiama, ir vairuodamas atkreipkite dėmesį į mirusį kampą. Poslinkio koordinavimas (greičio ir transporto priemonės greičio derinys) neturėtų būti prievarta pakabintas. Kai transporto priemonė važiuoja, važiuoklės galios kilimo turi sustoti.

Rankinio valdymo vožtuvas turi būti tarpinėje stabdymo padėtyje. Griežtai draudžiama valdyti rankinio valdymo vožtuvą į kėlimo ir nuleidimo pozicijas. Krovinys vežime yra tolygiai paskirstytas. Negalima rimtai naudotis ar iškelties apkrova.

Patirtis du: Taškai, kuriuos reikia pažymėti, kai savivarčiai iškrauna krovinius


Prieš iškraunant savivartis turi įsitikinti, kad abiejose transporto priemonės pusėse ir gale nėra žmonių, ir dažnai patikrinti, ar kėlimo ribinis įtaisas nepažeistas, ir atkreipti dėmesį į tai, kad iškrovimo metu transporto priemonė būtų stabili. Be to, pakėlę automobilį, variklio sūkių dažnis turi būti valdomas per 2000r/min., ypač po to, kai automobilis pakeliamas iki 40°, nedidinkite droselio, kad nepažeistų ribinio vožtuvo ir kitų mechaninių dalių.

Įspėjimai vairuojant savivartį

Dėl atšiaurios eksploatavimo aplinkos ir apskritai sunkiųjų transporto priemonių savivarčiai turi atkreipti dėmesį į kiekvieną eksploatavimo proceso žingsnį, kad būtų išvengta žalos transporto priemonei ir vairuotojui dėl įvairių žmonių sukeltų saugos avarijų.

1. Dauguma savivarčiai yra varomi dyzeliniais varikliais. Po paleidimo jie turėtų kurį laiką tuščiąja eiga ir palaukti, kol vandens temperatūra pakils iki 45 °C prieš pradedant.

2. Prieš pradėdami patikrinkite, ar lifto jungiklis arba darbinė svirtis yra išjungimo padėtyje, ir stebėkite, ar kelias yra aiškus, ir pasiųskite vairavimo signalą, kad pradėtumėte veikti pirmąja pavara. Tada patikrinkite galinio vaizdo veidrodį arba galinį kabinos langą, kad patvirtintumėte, ar nėra kūno anomalijų prieš pereidami prie antrosios ir trečiosios pavarų, kad patektumėte į įprastą važiavimą.


Pora: Kaip atidaryti "Howo dump truck" kabinos priekinį dangtį

Kitas: Kaip pašalinti cementą iš cemento maišytuvo?