[[TitleIndustry]]

Naudotų maišytuvų apsaugos nuo žiemos patarimai

Date:Sep 04, 2019

Žiemą dėl šalto oro, slidžių kelių ir per šalto oro retkarčiais atsiranda mašinų gedimų, o vairuojant naudotus maišytuvus lengva sukelti eismo įvykius. Todėl nepaprastai svarbu atkreipti dėmesį į vairavimo saugumą ir transporto priemonės priežiūrą žiemą. Draudimas drastiškai sumažinti vairavimo saugumą dėl asmenų ignoruojamų veiksmų sukels ne tik finansinius nuostolius asmenims, bet ir pakenks kitų saugumui. Toliau analizuojamos kelios nedaug žinių apie naudotų maišytuvų apsaugą žiemą:


1. Jei rūkas susikaupia ant lango stiklo, norint greitai pašalinti rūką, reikia naudoti transporto priemonės atitraukimo funkciją. Gal pasukite automobilio langą, kad vėdintumėte, kad temperatūra automobilyje ir išorėje turėtų atšilimo efektą. Važiuodami nevalykite rūko rankomis, nes jis tiesiog išsklaidys energiją arba sukels netinkamą veikimą.


2. Važiuodami rūku, įjunkite rūko ir artimųjų šviesų žibintus. Kai kuriems automobiliams reikia tik galinių rūko žibintų, o kai kuriuose automobiliuose taip pat įmontuoti priekiniai rūko žibintai, o priekiniai ir galiniai rūko žibintai turi būti įjungti. Tačiau tolimosios šviesos negalima įjungti. Dėl rūko lūžio efekto tolimoji šviesa ne tik neleidžia žmonėms pamatyti kelio, bet taip pat daro įtaką kitų vairuotojų regėjimui. Jei reikia, sugebėkite pritvirtinti ragą, kad pėstiesiems ir transporto priemonėms būtų atkreiptas dėmesys. Be to, važiuodami rūku, stenkitės sekti centro juostą, nevažiuokite keliu, o važiuodami kaimo keliais turėtumėte į tai atkreipti daugiau dėmesio. Jei reikia stovėti, pastatykite automobilį tiesiai šalia kelio, įjunkite rūko žibintus, artimosios šviesos ir dvigubus blykstės. Po stovėjimo automobilyje esantys žmonės turėtų išlipti iš dešinės pusės ir būti šiek tiek toliau nuo kelio. Niekada nesėdėkite automobilyje.


3. Kitu atveju važiuodami apsnigtu keliu, pasukite į dešinę, pervažiuokite kelią ir pervažiuokite kelią, turite atkreipti dėmesį į pėsčiuosius ir dviračius.


Ankstyvomis lietaus ir sniego dienomis kelias yra slidus ir slidus. Vairuotojai, kurie yra patyrę naudotų maišytuvų, tam skirs ypatingą dėmesį. Tačiau kai kurie naujokai, vairuojantys priekabas, neturi patirties važiuoti sniegu ir aukštais kalnais bei ledu. Kitais atvejais, kai ant žemės storas sniegas, vairuotojui reikia išlipti iš transporto priemonės, kad būtų galima ištirti kelio būklę, kad jis nepatektų į kelio duobę ar neiškristų iš sniego palaidotų akmenų. Be to, esant paveiktam sniego matymo laukui, vairuotojas pirmiausia turėtų sulėtinti greitį, o tai gali palikti daugiau reakcijos laiko asmeniui.


Pora: Į ką atkreipti dėmesį, kai naudojamas maišytuvas

Kitas: Kas negerai, kai vairą purtote naudotame sunkvežimyje?