[[TitleIndustry]]

Kokios yra galinio aštuonių ratų savivartis kūno specifikacijas?

Date:May 11, 2020

Galinio aštuonių ratų savivartis korpuso specifikacijos yra 5,4 m ilgio, 2,35 m pločio ir 1,6 m aukščio.


1. Paskutinio aštuonvario savivartis:


Tai transporto priemonės, kurios krovinius iškrauna hidrauliniu arba mechaniniu kėlimu. Taip pat vadinamas savivartis. Jį sudaro automobilių važiuoklė, hidraulinis kėlimo mechanizmas, krovinių skyrius ir galios nuėmimo įtaisas.

2. Taikymo sritis:


Civilinės inžinerijos, ji dažnai bendradarbiauja su statybos mašinų, tokių kaip ekskavatoriai, krautuvai, juostiniai konvejeriai ir tt suformuoti pakrovimo, transportavimo ir iškrovimo gamybos atsakymo liniją, ir atlieka pakrovimo, iškrovimo ir transportavimo žemės, smėlio ir birių medžiagų.

3. Privalumai:


Kadangi pakrovimo vežimas gali automatiškai pakreipti į iškrovimą tam tikru kampu, jis labai taupo iškrovimo laiką ir darbo jėgą, sutrumpina transportavimo ciklą, pagerina gamybos efektyvumą ir sumažina transportavimo išlaidas. Tai dažniausiai naudojama speciali transporto priemonė.

Keturi, techninės priežiūros įgūdžiai:


Nauji arba pertvarkyti automobiliai turi būti išbandyti ir paleisti, kad automobilio kėlimo procesas būtų stabilus be judėjimo.

Naudojant kiekvieną dalį, tepalinė alyva turėtų būti teisingai parinkta pagal taisykles, kurios labai taupo iškrovimo laiką ir darbą, o kėlimo mechanizmas griežtai keičia naftos medžiagą pagal grafiką.

Vežamos pagal vardinę apkrovą, perkrova yra griežtai draudžiama.


Jei jums reikia naudoto savivartio, susisiekite su mumis

Asmuo pasiteirauti Mr. Wang

Tel. +86 13562700722

El. paštas: 13562700722@163.com

Adresas: Liangshan, Kinija

Kompanija: Uab "Aorun Automobile Trade Co., Ltd."


Pora: Kaip sutaupyti degalų sąnaudas 100 kilometrų HOWO yra toks:

Kitas: Kur yra HOWO savivartis pusiau užblokuotas