[[TitleIndustry]]

Kokios yra galinio aštuonių ratų savivarčio kėbulo specifikacijos?

Date:Aug 24, 2020

Galinio aštuonių ratų savivarčio kėbulo specifikacijos yra 5,4 m ilgio, 2,35 m pločio ir 1,6 m aukščio.

1. Įvadas į galinį aštuonių ratų savivartį:

Tai reiškia transporto priemonę, kuri pati iškrauna krovinį hidrauliniu ar mechaniniu kėlimu. Taip pat žinomas kaip savivartis. Jį sudaro automobilio važiuoklė, hidraulinis kėlimo mechanizmas, krovinių skyrius ir jėgos paėmimo įtaisas.

2. Taikymo sritis:

Civilinėje inžinerijoje jis dažnai dirba kartu su ekskavatoriais, krautuvais, juostiniais konvejeriais ir kitomis statybinėmis mašinomis, kad būtų suformuota pakrovimo, gabenimo ir iškrovimo gamybos linija žemės, smėlio ir birių medžiagų pakrovimui, iškrovimui ir gabenimui atlikti.

3. Privalumai:

Kadangi pakrovimo karieta gali automatiškai apvirsti iškraunant tam tikru kampu, tai labai taupo iškrovimo laiką ir darbo jėgą, sutrumpina transportavimo ciklą, pagerina gamybos efektyvumą ir sumažina transportavimo išlaidas. Tai dažniausiai naudojama speciali transporto priemonė.

Keturi, priežiūros įgūdžiai:

Norint užtikrinti sklandų ir nejudantį kėlimo procesą, naujoms arba kapitaliai suremontuotoms transporto priemonėms reikia atlikti bandomąjį darbą.

Naudojant tepalinę alyvą reikia tinkamai parinkti kiekvienai daliai pagal taisykles, o tai labai taupo iškrovimo laiką ir darbą. Kėlimo mechanizmas griežtai keičia alyvą pagal grafiką.

Jis gabenamas pagal nominalią apkrovą, o perkrova yra griežtai draudžiama.

Jei jus domina mūsų įmonės „GG # 39;“ produktai ir paslaugos, laukite savo žinutės internete arba paskambinkite mums!


Pora: Kokia yra HOWO maišytuvo mini valdiklio funkcija

Kitas: Ką reiškia pirmieji keturi ir aštuoni savivarčiai?