[[TitleIndustry]]

Kuo skiriasi puspriekabė nuo traktoriaus?

Date:Mar 28, 2020

Pirma, charakteristikos skiriasi


1. Traktoriaus charakteristikos:


(1) Neslydimas: važiuodami šlapiu keliu, pvz., Sniegu, nenaudokite varančiųjų ratų tuščiosios eigos, kad transporto priemonė užsibėgėtų ir įsibėgėtų. Traukos kontrolės sistema, ypač snieguotuose ar purvinuose keliuose, gali užtikrinti sklandų transporto priemonės greitėjimą ir užkirsti kelią transporto priemonės pasvirimui ar užpakalinei daliai dėl varančiojo rato paslydimo.


(2) lankstus: traukdamas riedmenį traukinys turi geresnį manevringumą ir lankstumą.


(3) Patikimas darbas: užtikrinkite patikimą, patogų ir greitą traktoriaus ir priekabos sujungimą.


(4) Stabilumas: trauką galima sklandžiai perkelti į priekabą, o tai daro tam tikrą apsauginį poveikį smūgio apkrovai.


2. Puspriekabių charakteristikos: Palyginti su „monolitinėmis“ transporto priemonėmis, puspriekabės gali pagerinti visišką ekonominę kelių transporto naudą. Transportavimo efektyvumas gali būti padidintas 30-50%, išlaidos gali būti sumažintos 30-40%, o degalų sąnaudos gali būti sumažintos 20-30%. Dar svarbiau, kad puspriekabių naudojimas tam tikru mastu gali skatinti Kinijos logistikos organizavimą.


Antra, skirtingi naudojimo būdai


1. Traktoriaus naudojimas: Jis dažnai naudojamas dideliam prekių kiekiui gabenti dirbtuvėse ar tarp jų, pavyzdžiui, gabenant automobilių gamybos sandėlius į surinkimo linijas ir gabenant lagaminus oro uostuose.


2. Puspriekabės naudojimas: Puspriekabė yra pagrindinė transportavimo apimtis, todėl nėra lengva padalyti dideles prekes, tokias kaip ekskavatoriai ir tt. Tvoros tipas labiau tinka šviežioms prekėms, tokioms kaip daržovės ir vaisiai. Puspriekabės yra tinkamesnės biriems kroviniams gabenti, atsparios drėgmei ir vertingesniems kroviniams.


Jei jums reikia naudotos puspriekabės, susisiekite su mumis

Kontaktas: ponas Wang

Tel .: + 86 13562700722

Paštas: 13562700722@163.com

Adresas: Liangshan, Kinija

Įmonė: „Liangshan aorun Automobile Trade Co, Ltd“


Pora: Vairavimo įgūdžiai prieš ir po?

Kitas: Į ką atkreipti dėmesį važiuojant savivarčiu