[[TitleIndustry]]

Kuo skiriasi sujungtoji transporto priemonė ir puspriekabė?

Date:May 18, 2020

Pagrindinis skirtumas yra tas, kad jie yra skirtingo pobūdžio, charakteringo ir taikymo, taip:


1. Skirtingas pobūdis


1. Šarnyrinis sunkvežimis


Šarnyrinių sunkvežimių raktas yra šarnyrinė jungtis, jungianti priekines ir galines dalis. Šis principas yra panašus į visuotinį jungtį. Kiekviena dalis turi savo rėmą, priekinė dalis turi variklį ir jo operacinę sistemą bei kabiną. Galinėje dalyje yra kibiras ir savikrovis. Automobilio maitinimo dalis yra prijungta prie krovinio dalies per vyrių jungtį. Lankstų jungtis yra tiesiogiai prijungta prie automobilio priekinio rėmo arba galinio rėmo. Geras vairavimo efektyvumas.
2. Puspriekabė


Puspriekabė yra priekaba, kurios ašis yra už transporto priemonės sunkio centro (kai transporto priemonė tolygiai pakrauta) ir kurioje įrengti sukabinimo įtaisai, galintys perduoti traktoriui horizontalias ir vertikaliąsias jėgas. Tai sunkiųjų transporto priemonė, sujungta su puspriekabės galva per vilkimo kaištį.
Antra, charakteristikos yra skirtingos


1. Šarnyrinis sunkvežimis


Kai sujungtas sunkvežimis sukasi, dvi rėmo dalys sudaro sulankstomą kampą, kuris sumažina automobilio išorinio kontūro posūkio spindulį ir padidina vidinio kontūro posūkio spindulį. Ašies sukimas gali žymiai sumažinti rato atšokimą vertikalia pakabos sistemos kryptimi.


2. Puspriekabė


Palyginti su "vieno tipo" transporto priemonėmis, puspriekabės gali pagerinti visapusišką kelių transporto ekonominę naudą. Transportavimo efektyvumas gali būti padidintas 30-50%, kaina 30-40%, o degalų sąnaudos – 20-30%.


3. Skirtingos programos


1. Šarnyrinis sunkvežimis


Šarnyrinis sunkvežimis yra labai universalus žemės-roko transportavimo mašina didelio masto statybos kasybos pramonėje ir įvairiose pramonės šakose. Dėl specialios struktūros, ji gali prisitaikyti prie atšiaurių oro sąlygų, labai prastos vietovės ir didelio prieinamumo.


2. Puspriekabė


Puspriekabės yra didelių gabaritų prekės, kurios daugiausia gabenamos dideliais kiekiais ir nėra lengvai skaidomos, pvz., ekskavatoriai. Tvoros tipas labiau tinka traukti šviežių gyvų prekių, tokių kaip daržovės ir vaisiai. Furgono tipas labiau tinka traukti birių prekių ir drėgmei atsparių ir brangesnių prekių.


Jei jums reikia naudotos puspriekabės, susisiekite su mumis

Asmuo pasiteirauti Mr. Wang

Telefono numeris: +86 13562700722

El. paštas: 13562700722@163.com

Adresas: Liangshan, Kinija

Kompanija: Uab "Sodra"


Pora: Kaip apie HOWO traktorių

Kitas: Kas yra už greitai zdenerwowanie iš dviejų ratų pavara traktoriaus priežastis