[[TitleIndustry]]

Kas yra savivarčio savivartis mechanizmas?

Date:Mar 21, 2020

Savivartis yra transporto priemonė, kuri pati iškrauna krovinį hidrauliniu arba mechaniniu būdu. Jį sudaro automobilio važiuoklė, hidraulinis kėlimo mechanizmas, krovinių skyrius ir galios kilimo įtaisas.

Savivartės variklio, važiuoklės ir kabinos struktūra yra tokia pati kaip ir bendrojo sunkvežimio.

Yra dviejų tipų savivarčiai: galinis ir šoninis. Stūmoklio strypo judėjimą kontroliuoja operacinė sistema. Didesnis yra atgalinis dempingas. Stumdami stūmoklinį strypą sunkvežimis apvirsta ir keletą kartų nusileidžia.

Aukšto slėgio alyva patenka į kėlimo hidraulinį cilindrą per paskirstymo vožtuvą ir alyvos vamzdį, o priekiniame kabinos gale yra kabinos apsauginis skydas.

Variklis varo hidraulinį siurblį per transmisiją ir galios tiekimo įrenginį. Kabinos hidraulinis išpylimo mechanizmas susideda iš degalų bako, hidraulinio siurblio, paskirstymo vožtuvo, kėlimo hidraulinio cilindro, valdymo vožtuvo ir alyvos vamzdžio.

Variklis varo hidraulinį siurblį per transmisiją ir galios tiekimo įrenginį. Aukšto slėgio alyva patenka į kėlimo hidraulinį cilindrą per paskirstymo vožtuvą ir tepalo vamzdį, o stūmoklio strypas stumiamas į kabiną. Šoninis apvirtimas yra dažnesnis, o stūmoklio strypo judėjimo valdymas per operacinę sistemą gali sustabdyti automobilį bet kurioje norimoje pakreipimo padėtyje. Vežimėlį atstato savo sunkio jėga ir hidraulinis valdymas.


Jei jums reikia naudoto savivarčio, ​​susisiekite su mumis

Jei jums reikia naudoto traktoriaus, susisiekite su mumis

Kontaktas: ponas Wang

Tel .: +86 13562700722

El. Paštas: 13562700722@163.com

Adresas: Liangshan, Kinija

Kompanija: Liangshan Aorun automobilių prekybos Co., Ltd.
Pora: Koks yra didžiausias skirtumas tarp bortinės ir savivarčio

Kitas: Į ką atkreipti dėmesį, kai naudojamas maišytuvas