[[TitleIndustry]]

Į ką turėčiau atkreipti dėmesį vairuodamas maišytuvą?

Date:Mar 25, 2020

Atkreipkite dėmesį į saugą: transporto priemonė yra aukšta, modelis yra didelis, joje yra daug aklavietių, todėl važiuojant atgal ir lenkiant ji yra lėta. Šiuo metu įvyksta daug avarijų, susijusių su apsivertimu ir susidūrimais. Protingas veikimas: 1. Vairuodami maišytuvą, atkreipkite dėmesį į degalų taupymą. Dėl gerų vairavimo įpročių kiekvieną mėnesį galite palikti keturis skaitmenis pinigų. 2. Mišinio sunkvežimio važiavimo būdas skiriasi nuo automobilio. Naujasis vairuotojas privalo pasidomėti senojo vairuotojo vairavimo įgūdžiais, kitaip bus sudegusios sankabos plokštės ir panašiai, jau nekalbant apie transporto priemonės kokybę, tai labai neteisinga. 3. Kai naudojamas maišytuvo sunkvežimis, viršuje atkreipkite dėmesį į sklandų važiavimą pirmyn ir atgal, o darbas turi būti sklandus. Maišytuvo sukimasis iš esmės yra inertiškas, o staigus apsisukimas padarys didelę įtaką ir padidins plieno konstrukcijos suvirinimą. Visur gali atsirasti įtrūkimų. Dėl transporto priemonės techninės priežiūros: 1. Atidžiai perskaitykite maišytuvo eksploatavimo instrukcijas. Mūsų „Huajian“ maišytuvo eksploatavimo instrukcijose yra visos dalys, kurias reikia reguliariai sutepti tepalu, alyvos ir hidraulinės alyvos skaičius bei pakeitimo ciklas. Pakluskite. 2. Turi būti griežtai atliekamas transporto priemonės važiuoklės techninės priežiūros ciklas. Kai kurie gamintojai nereikš pretenzijų, jei klientas neatlieka griežtos priežiūros arba keičia detales ir komponentus kitose remonto dirbtuvėse, dėl ko vėliau transporto priemonė gali būti pamesta. 3. Kiekvieną dieną naudodamiesi automobiliu, turite atsargiai išvalyti bako išorinį paviršių ir vidinę ertmę, nes priešingu atveju jūsų automobilis pakrauna mažiau ir mažiau. Be valymo likutinėmis medžiagomis, taip pat turite išvalyti transporto priemonę, pavyzdžiui, ritinius, ritinius ir kitas vietas, dažnai ten bus akmens likučių, o tai sumažins įprastą jūsų plieno konstrukcijos tarnavimo laiką. Netikėtas gydymas: Be betoninio maišyklės pakrovimo, kiti apdorojimo būdai yra įprastos įprastos transporto priemonės, nesakysiu. Realiai naudojant, atsiras reiškinys, kad transporto priemonė apvirsta arba sustoja maišymo būgnas. Šiuo metu reikia dėti visas pastangas, kad išsilietų betoninė medžiaga, kitaip maišymo būgnas bus atiduotas į metalo laužą, o dešimtys tūkstančių jo sunaikinta. Taigi užsirašykite gamintojo telefoną po pardavimo. Labiausiai paplitęs būdas yra vairuoti gerą maišytuvą šone, o paskui trumpinti hidraulines dalis ant sugedusio automobilio. Geros transporto priemonės hidraulinės dalys naudojamos sustabdyto automobilio maišymo būgno varikliui krauti. Pirmiausia išleiskite, tada remontuokite atskirai.


Pagrindinis grunto maišytuvo sunkvežimio tikslas yra betono ar skiedinio, kuris buvo sumaišytas betono maišyklėje, gabenti į statybvietę; Kadangi betono maišyklės maišymo rezervuaras yra pasukamas ir maišomas reguliuojamu greičiu, betoną maksimaliai galima transportuoti maišytuvu. Garantija yra ta, kad jis neišsiskirs per nurodytą atstumą ir laiką, o šiurkštus užpildas nesusitvarkys, išlaikydamas gerą darbingumą. Betono maišyklė dažniausiai naudojama statant komercines maišymo stotis ir didelius projektus. Jis turi būti aprūpintas tanklaiviu, kuriuo galima laisvai praeiti, ir būti sujungtas su padidinta maišymo stotimi (mašina) medžiagoms krauti; be to, betono maišyklė taip pat turi surišimo paskirtį, galinčią pernešti tokį patį vandens kiekį kaip pakrautas betonas.


Cemento maišytuvo valdymas yra svarbi dalis. Tinkamas eksploatavimas gali pailginti transporto priemonės tarnavimo laiką, todėl nebus jokių avarijų dėl saugos. Čia yra keletas pasiūlymų, susijusių su šiais klausimais: 1. Mišinio sunkvežimis važiuoja skirtingai nei automobilis. Naujas vairavimas Vairuotojas turi pasitarti su senojo vairuotojo vairavimo įgūdžiais, kitaip bus sudegusios sankabos plokštės ir panašiai. Tai lemia ne transporto priemonės kokybė, o netinkamas eksploatavimas. 2. Kai naudojamas maišytuvo sunkvežimis, viršuje atkreipkite dėmesį į sklandų važiavimą pirmyn ir atgal, o darbas turi būti sklandus. Maišytuvo sukimasis iš esmės yra inertiškas, o staigus apsisukimas padarys didelį poveikį ir padidins plieno konstrukcijos suvirinimą. Įtrūkimo rizika visur. Tai taip pat neteisingas operacijos būdas, todėl atkreipkite dėmesį į tai. 3. Važiuodami maišytuvu, svarbu taupyti degalus. Geri vairavimo įpročiai gali sutaupyti daug pinigų kiekvieną mėnesį. Tai labai svarbu.


Pora: Koks yra betono maišyklės sunkvežimio tūris?

Kitas: Koks yra didžiausias skirtumas tarp bortinės ir savivarčio