[[TitleIndustry]]

Ką daryti, kai savivartis iškrauna krovinius

Date:Apr 24, 2020

Iškrovimo operacijos veiksmai:

(1) Pakelkite krovinių skyrių ir išmeskite krovinį (variklis veikia normaliai, oro slėgis yra apie 0,8 Mpa, o grandinė nėra sugedusi).

1. Sustabdykite transporto priemonę, patraukite rankinį stabdį (su rankinio fiksavimo mechanizmu galinėse duryse pirmiausia turėtų atidaryti fiksavimo mechanizmą) žingsnis ant sankabos pedalo ir laukti apie 5 sekundes.

2. Pasukite neutralų jungiklį (ant vertikalaus prietaisų skydo paviršiaus priešais vairo kolonėlę) į horizontalią padėtį.

3. Prietaisų skydelyje paspauskite maitinimo kilimo svirties jungiklį (pastaba: pirmiausia atidarykite jungiklio užraktą ir paspauskite žemyn).

4. Įdėkite pavarą į žemą pavarą į priekį pavara (pirmoji arba antroji pavara), atkreipkite dėmesį į variklio sūkių dažnio 7a64e58685e5aeb933333337613763 valdymą kėlimo procese 1000 ~ 1500 aps./min.

5. Atsargiai pakelkite valdymo vožtuvo rankeną, kad ją nutrauktumėte nuo ribinio griovelio ir perkeltumėte ją į padėtį "aukštyn".

.6. Nuspauskite akceleratoriaus pedalą ir lėtai atleiskite sankabos pedalą. Krovinių skyrius gali būti pakeltas. Kai krovinių skyrius pakyla į aukščiausią padėtį, jis automatiškai apriboja padėtį. Tada įdėkite valdymo vožtuvo rankenėlę į padėtį "neutralus stabdymas".

(2) kėlimas sustoja pusiaukelėje, jei kėlimo metu norite sustabdyti krovinių skyriaus kėlimą, galite žingsnis ant sankabos pedalo arba perkelti valdymo vožtuvo rankenėlę į "tarpinio stabdymo" padėtį, krovinių skyrių galima sustabdyti.

(3), užmeskite krovinio dėžutę ir vaikščiokite.

1. Kai krovinio skyrius buvo pakeltas, variklis vis dar veikia, įsijungia galios kilimas, pavara įjungiama mažu greičiu į priekį pavara, o vožtuvo rankena yra "neutralaus stabdymo" padėtyje, sankabos pedalas yra nuspaustas ir rokeris jungiklis Ir neutralus jungiklis iš naujo, tada perkelkite valdymo vožtuvo rankenėlę į padėtį "žemyn" , krovinių skyrių galima nuleisti. Jei guliojant valdymo vožtuvo rankena perkeliama į tarpinio stabdymo padėtį, krovinių skyrių galima sustabdyti iškrovimo metu. Kai krovinių skyrius yra vietoje, perkelkite valdymo vožtuvo rankeną atgal į "tarpinio stabdymo" padėtį, pakelkite sankabos pedalą, o automobilis gali pradėti vaikščioti.

2. Kai variklis neveikia ir oro slėgis yra apie 0,8 Mpa, valdymo vožtuvo rankenėlę įdėkite į padėtį "žemyn", krovinių skyrius taip pat gali būti nuleistas, valdymo vožtuvo rankenėlę perkelkite į padėtį "tarpinis stabdymas", o krovinių skyrius sustoja. Prieš užvedę variklį, įsitikinkite, kad valdymo vožtuvo rankena yra "stop" padėtyje, rokeris jungiklis yra apatinėje pakreiptoje padėtyje, o neutralus jungiklis yra vertikalioje padėtyje.


Jei jums reikia naudoto savivartio, susisiekite su mumis

Asmuo pasiteirauti Mr. Wang

Tel. +86 13562700722

El. paštas: 13562700722@163.com

Adresas: Liangshan, Kinija

Kompanija: Uab "Sodra"


Pora: Howo T7H440, 6x4 traktoriaus vidutinės degalų sąnaudos 100 kilometrų

Kitas: Howo Traktorius