[[TitleIndustry]]

Į ką atkreipti dėmesį važiuojant savivarčiu

Date:Apr 01, 2020

Nevažiuokite per sunkiai, vairuodami atkreipkite dėmesį į mirusius kampus, atkreipkite dėmesį į pavarų perjungimą (greičio ir greičio suderinimą), neužkabinkite, iškelkite sunkvežimį ir tvirtai stovėkite, patikrinkite ir pakeiskite visų rūšių alyvą, ir patikrinkite svarbių dalių varžtus.

Kai automobilis pakeliamas, smarkiai nepadidinkite droselio. Artėjant prie ribos, kelkite tuščiąja eiga. Nepamirškite išjungti maitinimo ėmimo jungiklio, kai automobilis nuleistas. 1. Prieš iškraudami, įsitikinkite, kad abejose transporto priemonės pusėse ir gale nėra žmonių, ir dažnai patikrinkite, ar nepažeistas kėlimo ribų įtaisas (jei jis sugadintas, sustabdykite kėlimą ir susisiekite su modifikacijų gamykla po pardavimo).

2. Baigę kėlimo darbus, prieš važiuodami, būtinai išjunkite galios išjungimo jungiklį, kad atskirtumėte galios kilimą nuo greičių dėžės ir sustabdytumėte tepalo siurblį; tada rankinio valdymo vožtuvą pastatykite į sustabdymo padėtį, kad važiuodami išvengtumėte automatinio pakėlimo. Pavojus.

3. Vežimėlį galima naudoti tik iš naujo nustatant vežimėlį, kad jis visiškai tilptų į viršutinio rėmo viršutinį sparno paviršių. Labai tikėtina, kad gedimas ar avarija įvyks, jei vežimėlis bus perkeltas pakeltoje padėtyje.

4. Paprastai modifikuotoje transporto priemonėje yra lifto signalizacija. Vairuotojas turi kasdien tikrinti ir prižiūrėti. Jei vairuojant neįprastas aliarmas, jis turėtų nedelsdamas sustoti ir patikrinti.

5. Jei transporto priemonė nebenaudojama, kad būtų prailgintas jos eksploatavimo laikas, savininkui rekomenduojama atlikti išsamią nuolatinę transporto priemonės techninę priežiūrą.

6. Visada patikrinkite, ar nepažeisti kėlimo ir ribojimo įtaisai. Jei jis apgadintas, sustabdykite kėlimą ir susisiekite su modifikacijų gamyklos garantiniu aptarnavimu.

7. Krovinys vežime paskirstomas tolygiai. Nenaudokite mankštos ir nesinervinkite.

8. Kad pavarų siurblys veiktų, pirmiausia nuspauskite sankabos pedalą, tada įjunkite galios išjungimo jungiklį, kad išvengtumėte susidūrimo, kai jėgos pavaros pavara yra užrišama.

9. Pakėlus vežimėlį, variklio apsisukimų dažnis turėtų būti kontroliuojamas per 2000r / min., Ypač po to, kai vežimėlis pakeliamas iki 40 °, nedidinkite droselio, kad nepažeistumėte galinio vožtuvo ir kitų dalių.

10. Prieš treniruotę patikrinkite, ar „galios išjungimo jungiklis ir rankinio valdymo vožtuvas“ turi būti atskirti ir nuleisti, kad būtų išvengta nelaimingų atsitikimų.

11. Keliant vežimą, 5 metrų atstumu nuo jo esančios teritorijos neturi būti jokių įrengimų ar žmonių, o operatorius neturėtų išeiti iš kabinos.

12. Važiuojant transporto priemone, važiuoklės galios kilimas turi sustoti, o rankinio valdymo vožtuvas turi būti sustabdytas. Griežtai draudžiama rankinį valdymo vožtuvą įjungti į kėlimo ir nuleidimo padėtį.

13. Remontuojant transporto priemonę, turi būti palaikoma visa atrama. Techninės priežiūros personalui griežtai draudžiama įeiti į dėžutės dugną nepalaikant visos atramos.Jei jums reikia naudoto savivarčio, ​​susisiekite su mumis

Kontaktas: ponas Wang

Tel .: +86 13562700722

El. Paštas: 13562700722@163.com

Adresas: Liangshan, Kinija

Kompanija: Liangshan Aorun automobilių prekybos Co., Ltd.


Pora: Kuo skiriasi puspriekabė nuo traktoriaus?

Kitas: Puspriekabės priežiūros klausimai: