[[TitleIndustry]]

Į ką reikia atkreipti dėmesį vairuojant savivartę

Date:May 30, 2020

Don' nepradėkite per greitai, važiuodami atkreipkite dėmesį į aklavietes, atkreipkite dėmesį į poslinkį (greičio ir greičio derinį), nepakabinkite jo stipriai, atkreipkite dėmesį į iškrovimą ir laikykite visokius daiktus. tikrinama ir keičiama alyva, dažnai tikrinami svarbių dalių varžtai.

Don' t drastiškai nedidinkite droselio, kai automobilis yra pakeltas, o artėjant prie ribos, pakelkite jį tuščiąja eiga. Don' nepamirškite nuleidę automobilio išjungti pavaros jungiklį. 1. Prieš iškraunant, įsitikinkite, kad abiejuose transporto priemonės šonuose ir galuose nėra darbuotojų, ir dažnai patikrinkite, ar nepakeliamas kėlimo ribotuvas (jei sugadintas, nustokite kelti ir susisiekite su perpardavimo gamyklos aptarnavimo skyriumi) kuo greičiau).

2. Baigę kėlimo operaciją, būtinai išjunkite jėgos priėmimo jungiklį, kad atskirtumėte jėgos paėmimą ir pavarų dėžę, o alyvos siurblys nustoja suktis; tada rankinio valdymo vožtuvą padėkite į tarpinę stabdymo padėtį, kad važiuojant būtų išvengta automatinio pakėlimo. Pavojus.

3. Transporto priemonę galima eksploatuoti tik nustačius vežimėlį, kad jis visiškai atitiktų apatinio rėmo viršutinį sparno paviršių. Kadangi vežimėlis juda pakeltoje būsenoje, greičiausiai transporto priemonė sugenda ir avarija.

4. Paprastai sumontuotose transporto priemonėse yra kėlimo signalizacijos. Vairuotojai turi tikrinti ir prižiūrėti kiekvieną dieną. Jei važiuojant signalas yra nenormalus, jie turėtų sustoti ir nedelsdami patikrinti.

5. Laikotarpiu, kai transporto priemonė nenaudojama, norint pailginti transporto priemonės tarnavimo laiką, transporto priemonės savininkui rekomenduojama atlikti išsamią periodinę transporto priemonės priežiūrą.

6. Visada patikrinkite, ar nepakelti kėlimo ir ribojimo įtaisai. Jei jis pažeistas, nustokite kelti ir kuo skubiau susisiekite su perpardavimo gamyklos aptarnavimo skyriumi.

7. Vežime esančios prekės pasiskirsto tolygiai, nesportuoja ir sunkiai mėtosi.

8. Kai turi dirbti reduktorius, pirmiausia reikia nuleisti sankabos pedalą, o tada įjungti pavaros jungiklį, kad būtų išvengta smūgio, kai įsijungia pavaros pavaros.

9. Kai automobilis yra pakeltas, variklio apsisukimų dažnis turėtų būti kontroliuojamas per 2000r / min, ypač po to, kai automobilis pakeltas iki 40 °, nedidinkite droselio, kad nepažeistumėte ribinio vožtuvo ir kitų mechaninių dalių.

10. Prieš mankštinantis, reikia patikrinti, ar „GG“ yra galios paėmimo jungiklis ir rankinio valdymo vožtuvas „GG“. turėtų būti atskirtos ir nuleistos būklės, kad būtų išvengta nelaimingų atsitikimų.

11. Keliant automobilį, 5 metrų atstumu nuo aplinkinės vietos neturėtų būti jokių patalpų ar žmonių, o operatorius neturėtų palikti kabinos.

12. Kai transporto priemonė važiuoja, važiuoklės jėgos pavara turi sustoti. Rankinio valdymo vožtuvas turi būti tarpinėje sustojimo padėtyje. Griežtai draudžiama varyti rankinio valdymo vožtuvą į kėlimo ir nuleidimo padėtį.

13. Remontuojant transporto priemonę, reikia pritvirtinti visą laikiklį. Aptarnaujančiam personalui griežtai draudžiama patekti į dėžutės apačią nepalaikant viso laikiklio.Pora: HOWO maišytuvas sunkvežimis

Kitas: Kaip atidaryti "Howo dump truck" kabinos priekinį dangtį