[[TitleIndustry]]

Kur yra savivarčio išmetimo programos jungiklis

Date:Mar 21, 2020

1. Pirmiausia pastatykite kūną plokščią, tada nuspauskite sankabos pedalą, tada paspauskite galios išjungimo jungiklį (šalia priekinio prietaisų skydelio). Pastaba: transporto priemonės kėbulo lygį galima apskaičiuoti pagal automobilio prietaisų lentelę. Jei reikia, išlipkite iš automobilio ir stebėkite, daugiausia žiūrėdami į galą ir visą kūną.

2. Tada atidarykite lifto valdymo vožtuvo jungiklį (kairėje arba dešinėje vairuotojo sėdynės pusėje). Atminkite, kad pirmiausia turėtumėte jį pakelti į viršų, o tada traukti atgal, kad atidarytumėte. Šiuo metu negalima atleisti jungiklio.

3. Tada lėtai atleiskite sankabą ir palaipsniui įpilkite degalų, kol automobilis pakeliamas. Atminkite, kad droselis neturi būti per didelis ar per mažas, o vidutinis greitis yra geriausias. Šiuo metu automobilio dėžė pradeda kilti, atkreipkite dėmesį į tai, ar automobilio dėžė nėra pakreipta, priešingu atveju nedelsdami paspauskite sankabos pedalą, kad sustabdytumėte kėlimą, kad išvengtumėte apvirtimo.

4. Kai automobilis pakeliamas, rankinio pakėlimo vožtuvą atleiskite į neutralią padėtį, ir automobilis šiuo metu yra sustabdytas.

5. Vėl įjunkite sankabą ir prietaisų skydelyje atleiskite galios išjungimo jungiklį.

6. Žingsnis ant 1 arba 2 sankabos ir lėtai pakelkite tam tikrą atstumą į priekį, kad iškrautumėte krovinį ant automobilio. Būk atsargus, kai automobilis linguoja ir rieda, kol keliesi, ir atkreipk dėmesį, kad virš automobilio neužkabintumėte laidų, šakų, pastatų ir pan. Rato apatinė dalis taip pat turi būti lygi, todėl neverta būti išgaubta, įgaubta ar net nuolydis. Jei reikia, naudokite kastuvą kastuvu arba išlyginkite. Prisiminti!

7. Nuleiskite rankinio kėlimo vožtuvą, kad automobilis galėtų laisvai kristi. Nespauskite ant laidų, šakų ir pan., Galiausiai patikrinkite, ar nėra bagažinės galinių durų.
Jei jums reikia naudoto savivarčio, ​​susisiekite su mumis

Kontaktas: ponas Wang

Tel .: +86 13562700722

El. Paštas: 13562700722@163.com

Adresas: Liangshan, Kinija

Kompanija: Liangshan Aorun automobilių prekybos Co., Ltd.

Pora: Koks yra automobilio puspriekabės vairavimo būdas?

Kitas: Kokie savivarčių modeliai