[[TitleIndustry]]

Kodėl betono maišyklė pasisuka ant kelio?

Date:Mar 26, 2020

Betoninių maišyklių sunkvežimis taip pat sukasi kelyje, daugiausia norėdamas išvengti betono kaupimosi transportavimo metu ir tolygiau maišyti smėlį, akmenį ir cementą betone:


1. Norėdami gauti geriausią betono santykį ir kokybę bei sumažinti statybvietės užimtumą, namas pagerina statybos grafiką ir sutrumpina statybos laikotarpį. Aukštybinių pastatų statybai betonas nuo pradinės aikštelės tapo pažangesne profesionalia betono gaminimo įmone. Gamybos ir paskirstymo sistema


2. Po betono maišyklės pakrovimo betono įmonėje yra gana ilgas transportavimo atstumas nuo sunkvežimio pakrovimo iki statybvietės. Norint, kad betonas nejuda aglomeruojant transportavimo metu, formuluojant betono krešėjimą pridedamas tam tikras uždelsimas.


3. Jei betono maišyklė nesimaišo, gabenimo metu betone esantys akmenys grimzta į apatinį sluoksnį, vidurinis sluoksnis yra smėlis, o viršutinis sluoksnis yra cemento srutos, o gabenimas į statybvietę įvyks aglomeracija. . Todėl betonas Maišytuvo sunkvežimio sukimas transportavimo metu gali užkirsti kelią betono aglomeracijai ir užkirsti kelią betono sluoksniavimui, kad betonas būtų maišomas tolygiau.


Apibendrinant galima pasakyti, kad betonvežių maišytuvas taip pat sukasi kelyje, daugiausia norėdamas išvengti betono kaupimosi transportavimo metu ir kad smėlis, akmuo ir cementas betone taptų tolygesni.
Jei jums reikia naudoto betono maišyklės, susisiekite su mumis

Kontaktas: ponas Wang

Telefonas: + 86 13562700722

Paštas: 13562700722@163.com

Adresas: Liangshan, Kinija

Įmonė: „Liangshan Aolun Automobile Trading Co., Ltd.“


Pora: Cemento maišytuvo veikimo principas

Kitas: Atsargumo priemonės, susijusios su aštuonių ratų savivartis važiavimu