Blogas variklio tuščiosios eigos gedimas

Blogas variklio tuščiosios eigos gedimas

Date:Jul 23, 2020

(1) Problemos reiškinys: variklis veikia normaliai, kai variklis dirba vidutiniu greičiu arba viršija jį. Kai greitis yra tuščiosios eigos arba artimas tuščiosios eigos greičiui, tuščiosios eigos greitis yra nestabilus arba net sustoja, o tai yra blogas tuščiosios eigos greitis.

(2) Gedimo priežastys: blogą tuščiosios eigos greitį paprastai lemia oro įsiurbimo sistema ir degalų įpurškimo valdymo sistema. Kartais prastą tuščiosios eigos greitį gali sukelti ir mechaninis variklio gedimas. Dažniausios prasto tuščiosios eigos greičio priežastys yra šios: the Oro įsiurbimo sistemoje yra oro nuotėkis; ② Šaltojo paleidimo purkštukas ir temperatūros valdymo jungiklis neveikia normaliai; ③ Kuro įpurškimo sistemos degalų tiekimo slėgis yra nenormalus; ④ Kuro purkštuko gedimas sukelia prastą purškimo kokybę; ECU gedimas.

(3) Diagnozės ir trikčių šalinimo metodai ir žingsniai: h Patikrinkite, ar nesandarus oro įleidimo vamzdis, PVC vožtuvo žarna ir alyvos matuoklis; Patikrinkite, ar oro filtro elementas nešvarus; ③Patikrinkite šalto paleidimo purkštuką ir temperatūros valdymo jungiklį, ar tai normalu; ④Patikrinkite, ar per mažas kuro sistemos slėgis; HPatikrinkite kuro purkštuko įpurškimo būklę; IfPatikrinkite cilindro slėgį ir vožtuvo tarpą; ⑦Patikrinkite ECU.

Jei jus domina mūsų įmonės „GG # 39;“ produktai ir paslaugos, laukite savo žinutės internete arba skambinkite mums!


Pora: Žemos kainos Pardavimas Dump Truck Traktorius

Kitas: Variklio diagnostikos ir trikčių šalinimo metodai ir veiksmai.