Klientų užsakymai yra supakuoti ir laukia pristatymo

Klientų užsakymai yra supakuoti ir laukia pristatymo

Date:Jun 05, 2020

Užvakar klientų iš Nigerijos užsakyti naudotų automobilių užsakymai buvo įvykdyti ir laukia siuntimo. Labai malonus bendradarbiavimas.

Mūsų įmonė teikia sunkvežimius ir priekabas visame pasaulyje, tokius kaip savivarčiai, traktoriai, krovininiai sunkvežimiai, betono maišyklės, terminalo vilkikai, kasybos savivarčiai, vandens sunkvežimiai, kuro sunkvežimiai, birūs cementiniai sunkvežimiai, kanalizacijos sunkvežimiai, gatvių šlavimo mašinos, šiukšliavežės Kompresoriniai sunkvežimiai, žemos kokybės šasi priekabos, plokščiadugnės priekabos, savivarčiai, autocisternos ir kt.


Mūsų produktai yra eksportuojami į daugelį šalių: Nigerijoje, Tanzanijoje, Etiopijoje, Sojaus Arabijoje, Angoloje, Liberijoje, Zambijoje, Kolumbijoje, Brazilijoje, Vietname, Indonezijoje, Filipinuose, Pakistane, Bangladeše, Mongolijoje, Fidžyje, Konge, Jungtiniuose Arabų Emyratuose ir daugelyje kitų šalių. daugiau.


Turėdami profesionalią komandą, aukštos kokybės produktus ir mažas kainas, prašome suteikti mums galimybę jus aptarnauti, mes jūsų nenuvilsime.Pora: Kaip apie Sinotruk HOWO T7h Traktorius

Kitas: HOWO savivartio iškrovimo operacija daugiausia susijusi su tuo, kaip teisingai naudoti valdymo vožtuvą