Naudotų cementovežių vairuotojai turi žinoti

Naudotų cementovežių vairuotojai turi žinoti

Date:Jun 11, 2019

Naudotų cementinių cisternų vairuotojai turi žinoti, kad kai kurie vairuotojai turi žinoti, kad vairuoti naudotą cementinę cisterną iš tikrųjų yra varginantis dalykas, ypač vežant didelius atstumus, ty kai kurie draugai, vairuojantys naudotas cementines cisternas, privalo atkreipkite dėmesį į daugelį dalykų savo darbe. Šiandien draugai, vairuojantys naudotas cementines cisternas, turi žinoti atitinkamas žinias.


1. Geras partneris. Naudojimo patirtis yra tokia pat svarbi kaip vairavimo patirtis. Sunkvežimio valdymas yra tarsi mikroįmonė. Jūs neturite laiko susipažinti su kiekviena miesto rinka po vieną. Tai neįmanoma. Jums reikia pagalbininko! Nauji draugai, susirask meistrą, kuris tave priims. Svarbiau yra žinoti ne tik apie automobilio vairavimą su naudota cementine tanklaiviu, bet ir pažinti kelią, suprasti vietos sąlygas ir vietoves, o patyręs partneris padarys jūsų verslą pusiau sėkmingu. Vėliau yra charakteris, stabili šeima, visa tai daro įtaką transporto priemonės saugai.


2. Transporto priemonė turi būti visiškai uždengta. Atsakinga už visuomenę. Važiuodami naudotu cementiniu cisternu, nors nėra privalomo reikalavimo, kad padengtumėte visą dangą, nepasitikėkite savo technologijomis ir galite išvengti visų avarijų. „Nėra šlapių batų“. Kai kurios avarijos, kurių negalima išvengti. Net sunaikinus automobilį, reikia vengti mirties. Turite galimybę sugrįžti, jei turite draudimą. Visuomenė yra sąžininga visiems.


3. Susipažinkite su visu transportavimo procesu ir mokėkite patys vairuoti. Jei ketinate įstoti į transportavimo armiją, pirmiausia turite būti susipažinęs su naudotų cementinių cisternų, ypač tolimųjų pervežimų, procesu. Susiraskite draugų, kurie yra susipažinę su visu procesu su automobiliu, kaip paskirstyti prekes, pakrauti ir iškrauti krovinius, kaip apskaičiuoti krovinius. Aš gerai moku vairuoti, todėl puikiai suprantu kelio sąlygas, sukaupiu vairavimo patirtį ir išmokstu paprasčiausio remonto ir priežiūros. Dabar galite pažvelgti į Hubei Dali, kas tuo metu buvo neįmanoma.


„Xiaobian“ trumpai pristato trijų punktų žinias apie naudotas cementines cisternas iki naudotų cementinių cisternų ir jų gabenimo. Tai jums padės. Mūsų naudojami cementovežiai buvo plačiai naudojami. Jei turite draugą, kuriam reikalingas naudotas cementinis tanklaivis, galite bet kada susisiekti su mumis arba atvykti į mūsų gamyklą nusipirkti.


Pora: Kaip reguliuoti tolimųjų šviesų naudojimą naudotuose savivarčiuose

Kitas: Naudotų maišytuvų sunkvežimių valytuvų funkcija ir naudojimo būdas