Vairavimo patirtis ir puspriekabės įgūdžių pakeitimas

Vairavimo patirtis ir puspriekabės įgūdžių pakeitimas

Date:Jan 11, 2020

1. Priekabų atbuline eiga pradedantiesiems reikėtų pradėti nuo tiesios linijos.

Atsipalaiduokite, leisk, kad tavo rankos būtų minkštos, o širdis - rami. Lėtai ieškokite atšvaito sūpynių dėsnio (priekinis galas pasukamas pirmyn ir atgal nedideliu atstumu, kontroliuojamu vieno centimetro atstumu). Išmokite valdyti tiesias dujų duris labai mažame diapazone. Kuo daugiau sūpynių diapazono, tuo tvirtesni yra jūsų pagrindiniai įgūdžiai, tuo greitesnė kryptis ir ritmas, tuo labiau nuspėjate iš anksto. Jūs gerai sukate rato ietį. Skydo diskursas yra suprantamas tiesia linija.
2. Tai yra šoninė kryptis, o šoninė kryptis - šlaito linijos išlaikymas.


Treniruok savo sugebėjimą valdyti automobilį veidrodyje ir neleisk jam jo valdyti veidrodyje. Norėdami tai padaryti, jūs tikrai pavirsite puspriekabės atbulinės eigos pavydu.


3. Atbulinis 90 laipsnių puspriekabės laipsnis užbaigiamas derinant didelę šoninę kryptį su tiesia linija.


Pirmiausia važiuokite tiesiai, paskui - puspriekabės atbulinės eigos praktika. Skirtingo ilgio sukabinimo krypties reakcija nėra vienoda, o skirtingo vairo pavaros sukabinimo reakcija nėra vienoda! Bet principas tas pats. Tai universalus būdas pasaulyje, kad bet kada, bet kurioje vietoje ir bet kurioje vietoje visada būtų tiesios būsenos. Jei norite sudaryti tiesią kreivę, norėdami palaikyti procesą, turite pasikliauti automobilio priekiu ir varančiuoju ratu.


Pora: Kiek tonų gali vilkti puspriekabė??

Kitas: Į ką reikėtų atkreipti dėmesį stabdant puspriekabę?