Variklio diagnostikos ir trikčių šalinimo metodai ir veiksmai.

Variklio diagnostikos ir trikčių šalinimo metodai ir veiksmai.

Date:Jul 21, 2020

(1) Įjungus paleidimo pavarą, nei starteris, nei variklis negali suktis. Patikrinkite pagal paleidimo sistemos gedimą. Pirma, patikrinkite akumuliatoriaus saugyklą ir polių prijungimą bei kontaktą; jei baterija yra normali, patikrinkite paleidimo grandinę, saugiklį ir uždegimo jungiklį; (2)Nuspauskite akceleratorių į vidutinę atidarymo padėtį ir įjunkite starterį. Jei variklis gali pradėti veikti šiuo metu, tai reiškia, kad gedimas yra tuščiosios eigos greičio kontrolės vožtuvas ir jo grandinės gedimas arba oro įsiurbimo vamzdžio nuotėkis. Jei droselio vis dar negalima paleisti, kai droselis prispaudžiamas prie vidurinės atidarymo padėties, reikia atlikti kitą patikrinimo etapą; (3) Atlikti vizualinį patikrinimą. Patikrinkite, ar įsiurbimo vamzdyne nėra oro nuotėkio; patikrinti, ar žarnos ir jų jungtys nepažeistos; patikrinti, ar karterio ventiliacijos žarnose nėra nuotėkio ar plyšių; patikrinkite, ar nėra aukšto slėgio kibirkščių. Jei aukštos įtampos kibirkštis yra nenormali, patikrinkite aukštos įtampos laidą, uždegimo ritę, skirstytuvą ir elektroninį degiklis; (5)patikrinti, ar uždegimo seka yra teisinga; (6)patikrinti kuro tiekimą kuro tiekimo sistemai. Patvirtinę, kad degalų bake yra ašarų, patikrinkite degalų tiekimo slėgį degalų vamzdyje; (7)Patikrinti kiekvieno baliono uždegimo laiką ir uždegimo seką; (8)patikrinti oro srauto matuoklį įrengto degalų siurblio jungiklio darbinę būklę; (9)Patikrinkite kiekvieną cilindrą Uždegimo žvakės darbinė būklė; (10)Patikrinkite uždegimo laiką. Jei uždegimo laikas neteisingas, toliau tikrinkite uždegimo laiko kontrolės sistemą; ? B11? Patikrinkite ekiu maitinimo šaltinį ir darbo sąlygas, kad nustatytumėte, ar tai ekiu gedimas.

Mūsų įmonė teikia naudotų transporto priemonių, naudotų sunkvežimių ir naudotų priekabų visame pasaulyje, pavyzdžiui, savivarčiai, traktoriai, krovininiai sunkvežimiai, betono maišytuvai, terminalo traktoriai, kasybos savivarčiai, birių cemento sunkvežimių, žemo aukšto priekabos, plokščiaekraniai priekabos, iškelties priekabos, tanklaiviai priekabos, ir tt

Su profesionalia komanda, aukštos kokybės produktais ir mažomis kainomis, suteikite mums galimybę jums tarnauti, mes jūsų neleisime.


Pora: Blogas variklio tuščiosios eigos gedimas

Kitas: Pigūs Premium Traktorius