Esminiai žieminių gamintojo techninės priežiūros punktai naudotiems maišytuvams

Esminiai žieminių gamintojo techninės priežiūros punktai naudotiems maišytuvams

Date:Oct 17, 2019

Pagrindiniai naudotų miškovežių sunkvežimių priežiūros žiemą aspektai yra tai, kad orai tampa vis šaltesni. Žiemą daugelį įrengimų reikia prižiūrėti, kad būtų užtikrintas naudotų maišytų sunkvežimių tarnavimo laikas.


Panaudoto maišytuvo hidraulinė sistema yra viso panaudoto maišytuvo viršutinės dalies veikimo pagrindas. Visos hidraulinės sistemos vertė sudaro apie 40% viršutinės dalies, nes šios hidraulinės sistemos iš esmės yra importuotos. Autorius užsiima visu naudotų maišytuvų maišymo, suvirinimo, surinkimo, dažymo, gamyklos gamybos, pardavimo ir garantinio aptarnavimo procesais. Jei sakoma, kad sugedus hidraulinei sistemai, gelbėjimas vyksta ne laiku, betonas gali kondensuotis maišymo kauše ir sukelti didelius nuostolius.


Pirmiausia papasakokite apie hidraulinės alyvos reikalavimus naudotoms betono maišyklėms:


Klientui įsigijus naudotą betono maišyklę, bendrosios modifikacijos gamintojas vartotojui pateiks naudojimo vadovą, o šioje eksploatavimo instrukcijoje bus aiškiai reikalaujama reduktoriaus alyvos ir hidraulinės alyvos etikečių. Hidraulinei sistemai iš esmės reikia naudoti 68 # nusidėvėjusią hidraulinę alyvą, 46 # nusidėvėjusią hidraulinę alyvą naudoti žiemą, o 32 # žemos temperatūros nusidėvėjusią hidraulinę alyvą reikia naudoti esant stipriam šalčiui. srityse. To pranašumas yra tas, kad bet kuriuo metu alyvos cirkuliacija hidraulinėje sistemoje bus sklandesnė, o žemos ar aukštos temperatūros alyvos klampumas nebus sukeltas, dėl ko hidraulinės alyvos sistema sutriks.


Pavarų dėžė užpildyta greičių dėžės alyva, paprastai žymima VG150, o didelio efektyvumo greičių dėžės alyvą taip pat galima užpildyti geresnio prekės ženklo, pavyzdžiui, „Shell“.


Pastaba: maišyti skirtingų markių ir modelių pavarų alyvas griežtai draudžiama.


Įprastomis sąlygomis hidraulinės alyvos ir reduktoriaus alyvos pakeitimas turėtų būti atliekamas per mėnesį arba 400 darbo valandų nuo pirkimo dienos. Tai užtikrins normalų gamintojo garantinio aptarnavimo ir hidraulinių sistemų darbą. Kartą klientas man pasakė, kad nepakeitė degalų nuo tada, kai nusipirko mašiną (2 metai), ir automobilis vis tiek gerai veikė. Aš neneigiu, kad toks dalykas egzistuoja, tačiau tūkstančiai dolerių, sutaupytų laiku nekeičiant naftos, neišsprendžiami tūkstančiais dolerių, kai laikas yra blogas. Tipiškas godumas yra pigus. Remiantis mano neišsamia statistika, 95% hidraulinės sistemos žalos padaroma dėl nesugebėjimo laiku pakeisti hidraulinės alyvos. Po pirmojo pakeitimo jį reikia pakeisti iš esmės kas šešis mėnesius ar net kartą per metus. Viduryje atkreipkite dėmesį į šilumą išskiriančią indikatoriaus adatą, esančią ant hidraulinio ventiliatoriaus. Jei kyla problemų dėl alyvos, nedelsdami ją pakeiskite.


Atminkite, kad filtro elementą reikia pakeisti tuo pačiu metu, kai keičiama alyva.


Antra, pakalbėkime apie kasdienes betono hidraulinės sistemos priežiūros priemones


1. Prieš kiekvieną kartą paleisdami naudotą maišytuvą, patikrinkite hidraulinės alyvos lygio matuoklį ir alyvos spalvą, tokią kaip alyvos dėžė ir reduktoriaus alyvos langas, ir užpildykite arba pakeiskite pagal situaciją.


2. Dirbdami su naudotu maišytuvu, atkreipkite dėmesį į hidraulinės alyvos rezervuaro filtro elemento ir vakuumo matuoklio patikrinimą, kad filtro elementui nebūtų per didelis atsparumas alyvos grąžinimui dėl prastos alyvos kokybės. Jei nustatoma, kad pasipriešinimas yra per didelis, filtro elementą reikia ištraukti, kad būtų galima pakeisti, arba net hidraulinę alyvą.


3. Patikrinkite naudotų maišytuvų gamintojų alyvos siurblius ir variklius žiemos priežiūrai. Patikrinkite, ar iš jungiamųjų dalių nesandari hidraulinė alyva ir ar jos sąsaja laisva. Kvėpavimo aliejus nutekėja iš burnos)


4. Siekiant užtikrinti gerą šilumos išsiskyrimą, hidraulinės sistemos ventiliatoriaus paviršiuje esantis radiatorius yra švarus.


5. Pradėjus šaltai (ypač žiemą), jis turėtų būti įkraunamas mažiausiai 20 minučių.


6. Kiekvieną kartą paleisdami hidraulinio siurblio valdymo svirtį nustatykite į vidurinę padėtį.


7. Valdydami hidraulinį siurblį, nespauskite ir netraukite. Keisdami kryptį, įsitikinkite, kad įdėkite į vidurį daugiau nei 5 sekundes.


8. Kai naujas automobilis naudojamas 50 valandų, fiksuotas siurblys ir variklis bei reduktoriaus varžtai turi būti suvaržyti.


9. Kai susiduriate su prastomis kelio sąlygomis, važiuokite atsargiai, kad nepažeistumėte pagrindinio reduktoriaus guolio.


Aukščiau yra detalės, į kurias reikia atkreipti dėmesį prižiūrint naudotą maišytuvą. Daugelį metų mes užsiimame naudotų maišytuvų pardavimu. Turime savo naudotų maišytuvų gamintojus, kurie klientams gali suteikti kokybiškas paslaugas, geriau garantuoti naudotų maišytuvų kokybę ir klientams suteikti apgalvotesnes paslaugas, tikiuosi, kad susidomėję klientai atvyks apsilankyti gamykloje.


Pora: Patarimai, kaip vairuoti įvairaus tipo lenkimo sunkvežimius

Kitas: Klausimai, kuriuos reikia užduoti pardavėjui perkant naudotą automobilį