Naudotų maišytuvų sunkvežimių valytuvų funkcija ir naudojimo būdas

Naudotų maišytuvų sunkvežimių valytuvų funkcija ir naudojimo būdas

Date:Jul 23, 2019

Naudotų maišytuvų sunkvežimių valytuvų funkcija ir naudojimo būdas. Važiuojant lietingu oru avarijų, susijusių su neaiškiu matymu, pasenusių naudotų maišytuvų sunkvežimių valytuvais, skaičius yra maždaug 5 kartus didesnis nei įprasta. Norėdami išvengti tokios situacijos, turite įsisavinti teisingą valytuvų veikimo būdą ir techninės priežiūros žinias, reguliariai tikrinti ir pakeisti senstančias dalis.


Mažas valytuvo mentė iš tikrųjų yra būtina naudoto maišytuvo dalis. Po sausros staiga lijo. Jei neveikia naudotų maišytuvų valytuvų mentės, tuomet atsiprašau, vairuotojas gali tik apsiversti ir laukti lietaus.


1.Naudotų maišytuvų sunkvežimių valytuvo svirties ypatybės


Dažniausiai naudojama sunkvežimio valytuvo svirtis dažniausiai yra dešinėje vairo pusėje, o valytuvo funkcija valdoma aukštyn ir žemyn, taip pat pirmyn ir atgal. Sužinokite apie valytuvų pavaros veikimą ir dažnį prieš ir po reguliavimo. Kai kurie modeliai taip pat aprūpinti „automatinio jutimo“ funkcija, kuri pakoreguos valytuvo greitį pagal lietaus kiekį, visiškai atlaisvindama dešinę ranką valdyti antrosios pusės maišytuvo valytuvo jungiklį (kai lietaus kiekis nedidelis, nuokrypis nuo faktinio poreikio)


2.Naudotų antrinių maišyklių sunkvežimių valytuvų eksploatavimo būdas


a, išsamus operacijos metodo pristatymas


Kaip pavyzdį paimkime „Shaanxi Delong F3000“ naudotą maišytuvą. Šio automobilio valytuvo veikimas automatiškai atsistatys, kai bus stumiamas aukštyn, valytuvas veikia vieną kartą ir jis yra padalytas į tris pavaras (lėtas / vidutinis / greitas), yra labiau integruotas dizainas. Žinoma, kai kurių modelių dizainas bus šiek tiek kitoks.


b. Išsamus priekinių ir užpakalinių operacijų paaiškinimas


Pasukite panaudoto maišytuvo valytuvo svirtį link vairuotojo, purškite vandenį ir pirmiausia nuvalykite priekinės pavaros valytuvą. Priešingai, purškite vandenį po valytuvo ir vieną kartą nuvalykite.


c. Galinio valytuvo veikimo būdas.


Užblokavus galinį priekinį stiklą, vairuotojas praras vaizdą galiniu keliu važiuodamas keliu ar važiuodamas atbuline eiga, smarkiai sumažindamas vairavimo saugumą, todėl ne mažiau svarbus yra ir gale naudojamas maišytuvo sunkvežimis. Šio modelio galinį valytuvą galima reguliuoti trimis pavaromis: lėtai, vidutiniškai ir greitai.


Kaip naudoti maišytuvo sunkvežimį


Kai susiduriate su pašaliniais objektais, užstojančiais matymo liniją, prieš naudodamiesi valytuvais, naudotos maišytuvo sunkvežimiai turi būti purškiami vandeniu į priekį arba atgal. Todėl pasiektas tikslas pratęsti naudotų maišytuvų sunkvežimio valytuvo mentės tarnavimo laiką ir neleisti stiklui subraižyti pašalinių daiktų.


Pora: Naudotų cementovežių vairuotojai turi žinoti

Kitas: Kasdien naudojama naudotų maišytuvų techninė priežiūra sutelkta į rūdžių prevenciją