Traktoriaus funkcija

Traktoriaus funkcija

Date:Jan 10, 2020

Jis dažnai naudojamas gabenant didelius prekių kiekius dirbtuvėse ar tarp jų, pavyzdžiui, gabenant iš automobilių gamybos pramonės sandėlio į surinkimo liniją ir gabenant bagažą oro uoste.


Vienos ašies traukos bazės priežiūra


1. Atliekant techninės priežiūros lygį, turi būti tikrinami traukos pagrindo komponentai, ypač traukos kaiščio, traukos kaiščio plokštės, pusės horizontalios ašies ir kitų dalių susidėvėjimas, o dalys turi būti suteptos; atraminio pagrindo varžtai turi būti priveržti, o prireikus - pakeisti; montavimo prošvaisa tarp fiksavimo kablio ir traukos kaiščio turi būti sureguliuota reguliuojant varžtą, o varžtas užfiksuotas po reguliavimo.


2. Išardydami traukos pagrindą apžiūrai, atkreipkite dėmesį į tai, ar pati traukos bazė nėra įtrūkusi ir ar nėra susidėvėjusi. Jei yra įtrūkimų ar rimto susidėvėjimo, dėl ko traukos pagrindas deformuotas ar per plonas, pakeiskite jį naujomis dalimis; patikrinkite spynos skylę ir naudokite sukibimo kaištį, kad patikrintumėte. Jei nusidėvėjimas viršija ribą ir susidaro didelis tarpas, suvirinkite ir perdirbkite iki reikiamo dydžio, kad galėtumėte remontuoti, arba pakeiskite užrakto kabliuką ir užrakto bloką.


Patikrinkite laisvą tarpą tarp atramos ir korpuso, jei tvirtinimas laisvas, pakeiskite guminę elastinę veleno įvorę; patikrinkite fiksavimo mechanizmą, atsiejimas ir sukabinimas turėtų būti sklandus ir tiesus, saugos įtaisas turėtų būti stabilus ir patikimas, jei yra kokių nors anomalijų, patikrinkite kablio įtempimo spyruoklę ir skaičių rankenos įtempimo spyruoklę, patikrinkite saugos mechanizmą, jei spyruoklė elastingumas susilpnėjęs, pakeiskite naują dalį.

Jei jums reikia naudoto traktoriaus, susisiekite su mumis

Kontaktas: ponas Wang

Tel .: +86 13562700722

El. Paštas: 13562700722@163.com

Adresas: Liangshan, Kinija

Kompanija: Liangshan Aorun automobilių prekybos Co., Ltd.


Pora: Kaip prižiūrėti savivarčius?

Kitas: Ką reiškia traktorius?